ارزینکس
1401/03/21
10:18
💢 مروری بر پروژه GRAPE WAY 🔘 پروژه THE GRAPE WAY بر بستر بلاکچین سولانا ایجاد شده است. مجموعه ابزاری برای شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌های غیر متمرکز...

💢 مروری بر پروژه GRAPE WAY🔘 پروژه THE GRAPE WAY بر بستر بلاکچین سولانا ایجاد شده است. مجموعه ابزاری برای شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌های غیر متمرکز بر بستر یولانامی‌باشد و هدفش این است که به رشد هرچه بهتر و سریعتر اکوسیستم سولانا کمک کند. تلاشش بر این است تا افراد بیشتری وارد اکوسیستم سولانا بشود و پروژه‌های مختلفی را به سمت استفاده از اکوسیستم سولانا بکشاند همچنین ارائه مطالب آموزشی مرتبط با ساخت برنامه و استفاده و سرمایه‌گذاری بر شبکه بلاک چینی سولانا.برای انجام این موضوع مهم پروژه جامعه‌ای شایسته سالارانه ایجاد کرده که در آن نفوذ توسط هیچ شخصی تفویض نمی‌شود .اصل‌های پروژه :


۱) شفافیت :


همه تصمیم‌ها و اقدامات در یک انجمن عمومی اتفاق می‌افتد و همه می‌توانند آن را ببینند و در صورت خطا اعلام نمایند.۲) انصاف :


همه شانس برابری برای مشارکت و تعیین شدن دارند و ارزش رای برای هر شخص به تعداد توکنی که دارد مرتبط نمی‌باشد.۳) تعالی :


پروژه در تلاش است ابتدا نظرات خود را اعلام کند و در صورت استقبال آن را اعمال نمایند. این پروژه به منظور هرچه بیشتر درگیر کردن جامعه رویدادهایی برگزار می‌کند، این رویداد‌ها انواع متفاوتی دارند که یا از جنس AMA هستند و یا بازی‌های مختلف و متنوع چه به صورت انفرادی و چه به صورت گروهی برگذار می‌شود.همچنین کاربران نقش‌هایی برای فعالیت در پروژه می‌توانند داشته باشد و از حقوق و مزایا و ویژگی‌ها وآپشن‌های خاصی بهره‌مند شوند. این نقش‌های مهارتی هر چیزی می‌تواند باشد : طراح، فیلمبردار، توسعه دهنده، محقق، نقاش.🔘 توکنومیک:


اسم توکن این پروژه GRAPE است.


تعواد کل ان ۷۳ میلیون واحد است و بخشی از آن آزاد شده ولی با این وجود مارکت کپ بسیار پایین و در حدود ۸۱۴ هزار دلار دارد و با قیمت ۰.۰۷ دلار معامله می‌شود.نحوه آزاد سازی در عکس بالا آمده است و نحوه تقسیم بندی بدین شرح است :🔰 ۱. عرضه اولیه ۳ درصد.🔰 ۲. فروش خصوصی : ۱۲ درصد.🔰 ۳. تیم : ۲۰ درصد.🔰 ۴. ذخیره : ۳ درصد.🔰 ۵. صرافی : ۲ درصد.🔰 ۶. جامعه : ۶۰ درصد.🔘 نکته بسیار مهم :


متاسفانه هیچ گونه اطلاعاتی پیرامون تیم سازنده این پروژه و سابقه کاری آنها به دست نیامد اما با توجه به شرکت‌های سرمایه‌گذاری که بر این پروژه پول هنگفتی را سرمایه‌گذاری کردند احتمال کلاهبرداری بودن پروژه کاهش می‌یابد.🔘 نام شرکت‌های سرمایه‌گذار بر روی این پروژه در عکس بالا آمده است.
🔘| توییتر | وبسایت | مدیوم | رویدادها
@ARZINEX

انتهای خبر

0
0