ارزینکس
1401/02/15
11:24
💢 معرفی بازی بلاکچینی Monsterra 🔘 پروژه‌ ای که تقدیم نگاه زیبایتان می‌شود از بلاک چین‌های بسیار قدرتمند با سرعت تراکنش بالا و مقدار کارمزد پائین ...

💢 معرفی بازی بلاکچینی Monsterra🔘 پروژه ای که تقدیم نگاه زیبایتان می‌شود از بلاک چین‌های بسیار قدرتمند با سرعت تراکنش بالا و مقدار کارمزد پائین پشتیبانی می‌کند. این بلاک‌چین‌ها BNB CHAIN و TERRA هستند. این پروژه دنیایی تخیلی را ایجاد کرده که حول مخوذ فارک کردن و ساخت و ساز و نبرد با دیگر سرزمین‌ها و موجودات سر و کار دارد. این موجودات جادویی مونگن نام دارند.این بازی ترکیبی از دو ویژگی بسیار پرطرفدار PLYA ۲ EEARN و FREE ۲ PLAY است که به میلیون‌ها علاقمند اجازه می‌دهد بدون صرف هیچ گونه هزینه‌ایی بازی را آغاز نمایند. داستان گیم پلی بازی بسیار تکراری است که درباره دنیای به نام MINSTERRA می‌باشد که از یک درخت بزرگ ماده‌ای می‌چکد که ۵ نژاد بزرگ با نام‌های BEAST / CHAOS / CELOST / TEETOS / MYSTIC ایجاد شده. این ۵ نژاد همگی جزو مونگن هستند و برای چندین سال محافظ درخت بودند. اما در روزی موجودی شیطانی قدرت اصلی درخت را دزدید و باعث شد دنیا متروک و تیکه تیکه بشود. هزاران سال گذشت و با آمدن انسان و یاد گرفت با مونگن‌ها همزیستی نمایند. این دو نژاد برای فارم کردن گسترش قلمرو خوو، شرکت در نبردها و غارت کزدن زمین‌های دیگر با هم مشغول به فعالیت شدند.مونگن‌ها در بازی شخصیت اصلی و در سه حالت مختلف می‌توان از آنها استفاده کرد ATTACK و DEFENDLAND و PRODOCTION.هر کدام از انها دارای ۴ آمار زیر می‌باشد : AGGRESSION - HELTH - STURDINESS - MAGICمهارت مونگن‌ها به ۲ دسته تقسیم می‌شود :


مهارت پایه و مهارت فعال.


این دو مهارت از جهات بسیاری باهم تفاوت دارند، اما هر وقت که مونگن انرژی کافی داشته باشد به طور خودکار از مهارت فعال استفاده می‌کند و اگر از مهارت اولیه استفاده بشود مونگن مقداری انرژی به دست می‌آورد. برای افزایش سطح کاراکترها، کاربر به امتیازی به نام امتیاز تکامل نیاز دارد این امتیاز هم زمانی که در نبرد ماجراجویی باشند به دست می آید یا کاربران می‌توانند با تکمیل فرایند‌های روزانه و یا باز کردن صندوقچه یا خرید آن از دیگران آن را به دست بیاورند یا حتی خود کاربران آنک را در ازای توکن بفروشند. گیم پلی بازی دقیقا مثل بازی کلش آف کلنز است با این تفاوت که موجودات موجود با نام مونگن با توجه به نژاد‌شان رفتار‌های مختلفی از خود بروز می‌دهند.🔘 توکنومیک :


توکن این پروژه MSTR است که تعداد آن ۱۰۰ میلیون واحد می‌باشد.


موارد مورد استفاده :


- خرید اقلام مورد نیاز.


- استیک کردن


- توکن حاکمیتی.


- دادن پاداش در طول بازی.نحوه تقسیم بندی :


🔰 ۱. بنیاد : ۱۵ درصد.🔰 ۲. تیم و مشاوران : ۲۰ درصد.🔰 ۳. فروش خصوصی : ۱۳ درصد.🔰 ۴. نقدینگی : ۱۰ درصد🔰 ۵. اکوسیستم :۱۵ درصد.🔰 ۶. پاداش استیکینگ : ۵ درصد.🔰 ۷. پاداش بازی : ۱۰ درصد.توکن دیگر MAG نام دارد و تعداد آن بی‌نهایت است و ارز درون بازی تلقی می‌شود و از آن برای ارتقاء کاراکترها و دادن پاداش استفاده می‌شود.🔘 تیم :


مدیر تولید پروژه ویکتور تاگف نام دارد.


۱۳ سال تجربه در حوزه نرم افزار و توسعه گیم را داراست.


مشاور پروژه جناب شی مزونگ است. این شخص موسس و مدیرعامل پروژه پلکافاندری می‌باشد.🔘نام شرکت‌های سرمایه‌گذار بر روی این پروژه در عکس بالا آمده است.🔘 | توییتر | وبسایت | یوتیوب | مدیوم
@ARZINEX

انتهای خبر

0
0