پایگاه خبری انتخاب
1399/08/19
08:23
استاندار تهران: احتمال تعطیلی دو هفته‌ای تهران منتفی شده است: استاندار تهران تاکید کرد: پس از بررسی ابعاد تعطیلی دو هفته ای تهران ، احتمال این تعطی...

استاندار تهران: احتمال تعطیلی دو هفته‌ای تهران منتفی شده است: استاندار تهران تاکید کرد: پس از بررسی ابعاد تعطیلی دو هفته ای تهران ، احتمال این تعطیلی منتفی و مقرر شد فعالیت گروه‌های دو، سه و چهار از ساعت ۱۸ به بعد متوقف شود. انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به متفی شدن تعطیلی دو هفته ای تهران گفت: پس از بررسی ابعاد تعطیلی تهران تصمیم گرفته شد که فعالیت گروه‌های دو، سه و چهار از ساعت ۱۸ به بعد متوقف شود.
سخنگوی وزارت خارجه: آمریکا در موضع شرط گذاری برای ایران نیست: سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز ( یکشنبه) در پی اعلام نتایج انتخابات آمریکا گفت: منتظر اقدامات عملی رییس جمهور آمریکا هستیم. وی آمریکا را ناقض برجام برشمرد و خاطرنشان کرد: اساسا ایالت متحده آمریکا در موضعی نیست که برای کسی شرط بگذارد، ایالت متحده آمریکا ناقض برجام، ناقض قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت بوده و میلیاردها دلار به ملت ایران خسارت زده و از برنامه برجام به عنوان یک مشارکت کننده خارج شده است.
سی‌ان‌ان: ملانیا هم از ترامپ خواسته شکست را بپذیرد: سی‌ان‌ان خبر داد که «ملانیا ترامپ» همسر رییس جمهور آمریکا نیز به جمع گروهی پیوسته که از «دونالد ترامپ» درخواست کرده که به شکست اعتراف کرده و نتیجه انتخابات را بپذیرد. همچنین دو منبع آگاه خبر داده بودند که «جرد کوشنر» داماد و مشاور «دونالد ترامپ» رییس‌جمهور آمریکا به وی پیشنهاد داده است که شکست در انتخابات را بپذیرد.
سناتور ارشد جمهوری‌خواه: مدارکی داریم که نشان می دهد مقامات پنسیلوانیا تاریخ آرای پستی را تغییر داه اند: یک سناتور ارشد جمهوری‌خواه که پیشتر از مواضع دونالد ترامپ رییس‌جمهور آمریکا درباره بروز تقلب در انتخابات حمایت کرده بود، اعلام کرد که کمیته امور قضایی مجلس سنا درباره سوء رفتار مجریان انتخاباتی و اقدامات مغایر قانون در این انتخابات تحقیق می‌کند. این سناتور ایالت کارولینای جنوبی که توانست در انتخابات اخیر بار دیگر کرسی خود در مجلس سنا را حفظ کند، همچنین خبر داد، از یکی از کارکنان اداره پست ایالت پنسیلوانیا استشهادنامه ای دریافت کرده که در آن مقام‌های این ایالت را به برنامه ریزی برای چیدن طرحی به منظور تغییر تاریخ آرای پستی و عقب بردن زمان آنها متهم کرد.🆔 @Entekhab_ir

انتهای خبر

0
0