آکادمی هلاکویی
1401/02/21
09:20
استخدام توسعه دهنده وب توسط بنیاد Dogecoin

بنیاد Dogecoin، یک سازمان غیرانتفاعی حامی برترین میم…

بنیاد Dogecoin، یک سازمان غیرانتفاعی حامی برترین میم کوین جهان، اعلام کرده است که یک توسعه دهنده “ماهر” وب استخدام می‌کند.


استخدام جدید این بنیاد، گروهی از داوطلبان را که بر روی پیشرفت وب سایت رسمی دوج کوین کار می کنند، هماهنگ می کند.


برنامه نویس جدید باید بر روی ایجاد وب سایت های HTML/CSS/JS متمرکز شود. هر کسی که در این شغل پذیرفته می شود، باید مهارت های انگلیسی عالی و همچنین نگرش “همکاری” داشته باشد. این شخص به عنوان یک مربی برای داوطلبان در تمام سطوح مهارتی عمل خواهد کرد.


پیشنهاد شغلی می گوید که استخدام احتمالی همچنین باید درک کاملی از اخلاق جامعه دوج کوین و آیین نامه رفتاری این پروژه داشته باشد.


در فوریه (بهمن ۱۴۰۰)، راس نیکول (Ross Nicoll)، توسعه دهنده اصلی دوج کوین، از پروژه کناره گیری کرد تا بتواند روی خودش تمرکز کند. او ادعا کرد که این شغل باعث استرس “طاقت فرسا” شده است و افزود که این بنیاد “در یک محیط بسیار چالش‌برانگیز” فعالیت می‌کند.


همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، بنیاد دوج کوین که در ابتدا در سال ۲۰۱۴ (۱۳۹۴) راه اندازی شده بود، در آگوست گذشته (مرداد ۱۴۰۰) پس از رشد گسترده رمزارز دوج مجددا راه اندازی شد.ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم نیز، یکی از مشاوران هیئت مدیره این بنیاد است.


دوج کوین یازدهمین رمزارز بزرگ در زمان انتشار این خبر باقی مانده است و در حال حاضر پس از تجربه کاهش ۱۲ درصدی در هفته گذشته، با قیمت ۰.۱۰۸ دلار معامله می شود.این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.


منبع: u.today


انتهای خبر

0
0