آکادمی هلاکویی
1401/03/25
08:20
تحلیل تکنیکال کاردانو؛ چهارشنبه ۲۵ خرداد

رمزارز کاردانو(ADA) از ۱۱ می (۲۱ اردیبهشت) الی…

رمزارز کاردانو(ADA) از ۱۱ می (۲۱ اردیبهشت) الی ۱۴ ژوئن(۲۴ خرداد) سه بار با کندلی روزانه در حدود سطح ۰.۴۷۰ دلاری بسته شد. این ساختار شبیه الگوی کف سه قلو است که یک نوع الگوی کف بازگشتی محسوب می شود و معمولا در پایان روند های نزولی شکل می گیرد.


علاوه بر آن، به نظر می‌رسد که فروشندگان در حال عقب نشینی هستند و در اثر آن ، بیت‌کوین، اتریوم و سایر آلت‌کوین‌ها می توانند بخشی از ضرر و زیان خود را جبران کنند. با توجه به این دو عامل حمایتی، به نظر می رسد که قیمت کاردانو به طور موقت یک رالی بازیابی فوری را شروع کند.


کاردانو در قیمت فعلی خود یعنی ۰.۴۸۶ دلار ، با تارگت روند صعودی خود ، ۶۰ درصد فاصله دارد. رسیدن کاردانو به این سد مقاومتی کار آسانی نیست. ADA باید مانع ۰.۵۵۰ دلاری را به یک سطح حمایتی خود تبدیل کند تا این روند را آغاز کند.


سپس ، کاردانو باید مومنتیوم گاوی خود را حفظ کند تا بتواند در بالای سطح ۰.۶۶ دلاری تثبیت شود.


علیرغم اینکه سود ۶۰ درصدی جذاب به نظر میرسد اما باید سرمایه گذاران احتیاط کنند و قیمت را کاردانو را با دقت مورد بررسی قرار دهند.


ADAPERP 2022 06 15 07 30 16 637908569583417122 300x171 - تحلیل تکنیکال کاردانو؛ چهارشنبه 25 خرداد

نمودار روزانه جفت ارز ADA/USDT از سوی دیگر، در صورتی که کاردانو با کندلی روزانه زیر سطح حمایت هفتگی در ۰.۳۸۰ دلار بسته شود و به کف پایین تری برسد ، سناریوی بازیابی مذکور باطل خواهد شد. در چنین شرایطی ، ADA با سقوط ۲۶ درصدی در مسیر حرکت به سمت مانع ۰.۲۷۸ دلاری قرار می گیرد.این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: fxstreet


انتهای خبر

0
0