رمزارز نیوز
1401/06/29
14:30
بازدید از دفاتر ریپل برای پایان بخشیدن به شکایات!

نتیجه شکایت SEC علیه ریپل می‌تواند در این که CFTC یا SEC کدام یک در مدیریت ریپل به عنوان کالا یا توکن امنیتی… مطالعه مطلب ...

نتیجه شکایت SEC علیه ریپل می‌تواند در این که CFTC یا SEC کدام یک در مدیریت ریپل به عنوان کالا یا توکن امنیتی نقش بیشتری خواهند داشت تعیین‌کننده باشد. کارولین فام یکی از اعضای کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده یا CFTC پیش از نهایی شدن تصمیم دادگاه که بر نحوه کنترل و اداره ریپل توسط قانونگذاران تاثیرگذار خواهد بود با گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل ملاقات کرد.


فام در توییتی در روز دوشنبه اظهار داشت که به عنوان بخشی از تور آموزشی خود از آزمایشگاه ریپل که شامل بخش رمزارزی و بلاکچین است دیدن کرده است. بعدا گارلینگ هاوس در توییتی اظهار کرد که بازدید فام مربوط به یک تعامل عمومی-خصوصی بوده است.


زمان بازدید فام باعث شد که در مورد رویکرد CFTC در تعامل با شرکت‌ها و پروژه‌های رمزارزی به نسبت کمیسیون بورس و اوراق بهادار و SEC واکنش‌های بسیاری در فضاهای مجازی ایجاد شود.


روز شنبه ریپل و SEC هر دو درخواستی مبنی بر ارائه خلاصه‌ای از قضاوت پرونده‌ای که ادعا کرده است شرکت ریپل خلاف قوانین اوراق بهادار عمل کرده است ارائه دادند. این پرونده از دسامبر سال ۲۰۲۰ در جریان است.


نتیجه این پرونده می تواند براین که چه کسی نقش بیشتری در مدیریت توکن XRP به عنوان یک کالا یا توکن امنیتی ایفا ‌می‌کند، تاثیرگذار باشد. گارلینگ هاوس روز شنبه ادعا کرد که SEC علاقه‌ای به اعمال قانون ندارد و مدعی شد که آنها به دنبال توسعه قلمرو خود به حدی فراتر از اختیاراتی که کنگره به آنها اعطا کرده است هستند.


تاکنون SEC اقدامات اجرایی بسیاری را علیه پروژه‌های رمزارزی و حوزه‌های مرتبط انجام داده است. این نهاد نظارتی در شکایت ماه ژوئیه علیه یکی از مدیران سابق Coinbase، تعداد ۹ توکن را به‌عنوان «رمزارزهای اوراق بهادار» نام‌گذاری کرد که در آن زمان مورد انتقاد فام قرار گرفت.


انتهای خبر

0
0