آکادمی هلاکویی
1400/10/18
00:00
بازار نزولی شدید برای بیت کوین، اتریوم، BNB، کاردانو و سولانا

بر اساس گزارش ارائه‌دهنده داده‌های تحلیلی Santiment، احساسات…

بر اساس گزارش ارائه‌دهنده داده‌های تحلیلی Santiment، احساسات اخیر جامعه نشان می‌دهد که قیمت‌های شش ارز دیجیتال برتر، از جمله بیت‌کوین، اتریوم، BNB، سولانا و کاردانو با FUD (ترس، عدم اطمینان، شک و تردید) و بازار خرسی شدیدی مواجه هستند.


به دنبال سقوط اخیر بیت کوین از سطح ۴۶،۵۰۰ دلار به منطقه ۴۲،۰۰۰ دلار، همه این ارزهای دیجیتال برتر متحمل ضررهای قابل توجهی شده اند. اتریوم پس از بیت کوین به زیر ۳۲۰۰ دلار رسید.


پس از رکورد ۵۶۹ دلاری که BNB در ۲۷ دسامبر (۶ دی) به دست آورد، اکنون با قیمت ۴۵۷ دلار معامله می شود. سولانا در ۲۷ دسامبر به ۲۰۳ دلار رسید، اما تاکنون بیش از ۵۰ درصد کاهش یافته و به ۱۴۶ دلار رسیده است.


در مورد کاردانو، سال ۲۰۲۲ را با افزایش به ۱/۳۸۰ دلار از ۱/۲۸۷ دلار در ۳۱ دسامبر (۱۰ دی) آغاز کرد. در حال حاضر، کاردانو به ۱/۲۴۸ کاهش یافته است و از ۱/۳۴۹ دلاری که در ۵ ژانویه (۱۵ دی) به آن رسیده بود، تقریبا هشت درصد پایین تر است.


در همین حال، شاخص ترس و طمع بیت کوین عدد ۱۰ را نشان می دهد که نشان دهنده “ترس شدید” در بازار ارزهای دیجیتال است. به گفته کالین وو (Colin Wu)، روزنامه نگار محبوب رمزارز چینی، این عدد کمترین مقدار از ۲۱ ژوئیه سال گذشته (۳۰ تیر) است.


با این حال، بسیاری این ریزش را فرصت خوبی برای خرید می دانند.


U.Today به جامعه کریپتو یادآوری می کند که آنها باید تحقیقات خود را در فضای کریپتو انجام دهند. قیمت‌ها می‌توانند نوسانات شدیدی را نشان دهند.


این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.


منبع: u.today


انتهای خبر

0
0