آکادمی هلاکویی
1400/09/02
13:20
بیتریس(Bitrise) به ۳ دلیل، از Safemoon بهتر است

Bitrise، یک پروتکل Defi که بر روی زنجیره هوشمند…

Bitrise، یک پروتکل Defi که بر روی زنجیره هوشمند Binance ساخته شده است ، اخیرا اقدامات بزرگی انجام داده است که آن را تبدیل به پرمخاطب ترین پروژه رمزارز در جامعه Safemoon کرده است. این رمزارز به تازگی فرآیند استیکینگ را اعلام کرده است، که تیم تایید کرده است که تا پایان نوامبر(۹آذر) راه اندازی خواهد شد. این در حال حاضر داغ ترین موضوع در بازار ارزهای دیجیتال امروز است.


حرکات اخیر رمزارز بیتریس باعث شده است که جامعه کریپتو، آن را با سایر پروژه‌های دیفای و بیشتر از آن با پروژه Safemoon مقایسه کند. با وجود اینکه Safemoon تقریبا پنج ماه از Bitrise بزرگتر است، دومی در کمتر از چهار ماه کارهای زیادی را انجام داده است. این همان چیزی است که آن را به یکی از بزرگترین رقبای Safemoon در DeFi تبدیل کرده است.


Safemoon به تازگی پروتکل خود را با نسخه مورد انتظار Safemoon V۲ ارتقاء داده است، اما سوالاتی در مورد اینکه آیا ارتقاء بهتر از Bitrise خواهد بود وجود دارد. با این حال، مقایسه بر اساس عناصری است که می تواند به تعیین بادوام ترین پروژه رمزنگاری شده کمک کند. تحولات اخیر در Bitrise نشان داده است که به دلایل متعدد، همچنان بهترین انتخاب سرمایه گذاران خواهد بود. موفقیت تیم در کمتر از چهار ماه، در مقایسه با Safemoon، یکی از جنبه های جذاب این پروژه DeFi است. این تیم تاکنون کاری را انجام داده است که Safemoon مدتی طول خواهد کشید.


در حال حاضر، اکوسیستم Bitrise دارای کیف پول Bitrise Audits، Techrate Audi و dApp است. اینها محصولاتی هستند که هم اکنون در حال اجرا هستند. این تیم توسعه اعلام کرده است که به زودی صرافی متمرکز خود را ارائه می کند.


اما بزرگترین دستاوردی که باعث شده Bitrise بهتر از Safemoon به نظر برسد، راه اندازی فرآیند staking است. جوایز جذاب استیکینگ توجه اعضای بزرگ جامعه ارزهای دیجیتال را که هزاران نفر به این پروژه ملحق شده‌اند را به خود جلب می‌کند، فرآیند استیکینگ تا پایان نوامبر انجام می‌شود، و هیجان‌انگیزترین چیز، جوایز این توکن جذاب است. این پلتفرم ۸۰٪ از درآمد تولید شده توسط محصولات در اکوسیستم Bitrise را بین توکن های استیک شده، توزیع می کند.


با Bitrise Audits، Techrate Audi، و کیف پول dApp که روی این اکوسیستم اجرا می شوند، درآمدی که تولید می شود بسیار زیاد خواهد بود. فرآیند راه اندازی استیک باعث می شود Safemoon ضعیف به نظر برسد. این باعث شده است که Bitrise حتی اعضای جامعه Safemoon را به خود جذب کند.


توکنومیک توکن بیتریس نیز جنبه دیگری از این پروژه بوده است که آن را برتر از Safemoon جلوه می دهد. بر خلاف Safemoon، این پلتفرم به طور خودکار توکن های بازخرید شده را می سوزاند. علاوه بر آن، Bitrise برخلاف Safemoon، سیستم پاداش کارآمدتری برای نگهداری توکن ها دارد.


دارندگان توکن BRISE هر ۶۰ دقیقه، ۴ درصد از مالیات ۱۲ درصدی را بر روی تمام تراکنش ها مستقیما به عنوان BNB در کیف پول خود دریافت می کنند. برگزاری جوایز توکن، یکی از هیجان‌انگیزترین توکنومیک‌ها بوده است و همچنان بسیاری از سرمایه‌گذاران کریپتو را به این رمزارز جذب می‌کند.


این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: coinquora


انتهای خبر

0
0