آکادمی هلاکویی
1400/03/20
09:40
کوک فایننس ، پلتفرم بین زنجیره ای مدیریت دارایی خود را راه اندازی کرد

ابزارهای مربوط به صندوق های شاخص مختص ارز…

ابزارهای مربوط به صندوق های شاخص مختص ارز دیجیتال در شبکه اصلی اتریوم (ETH) فعال می شوند.


طبق یک اعلامیه مطبوعاتی که تیم Cook Finance با U.Today به اشتراک گذاشته است ، پلتفرم مدیریت دارایی غیرمتمرکز آن در شبکه اصلی اتریوم فعال شده است.


این پلتفرم قرار است تجربه سرمایه گذاری در محصولات پیچیده ارز دیجیتال ، به عنوان مثال ، صندوق های شاخص را تسهیل کند. علاوه بر این ، به مدیران دارایی اجازه می دهد صندوق های شاخص ارز دیجیتال خود را تشکیل دهند و منتشر کنند.


با توجه به ایجاد یک رابط بصری متناسب با نیازهای طیف گسترده ای از مخاطبان ، موجب ورود افراد تازه کار به حوزه دیفای می شود.


آدریان پنگ (Adrian Peng)، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت کوک فاینانس ، بر ویژگی کلی ارائه شده توسط محصول وی تاکید کرد. به گفته وی ، شاخص های Cook Finance می توانند فضای بخش دیفای را تغییر شکل دهند:


با کوک ، ما می خواستیم راهی آسان و خودکار برای دسترسی به بخشهای مختلف بازار ارز دیجیتال بدون نیاز به خرید جداگانه هر دارایی به کاربران ارائه دهیم. ما هنوز در مراحل اولیه دیفای هستیم اما پذیرش ارز دیجیتال در حال حاضر در نقطه عطفی قرار دارد زیرا سرمایه گذاران خرد با سرعت بی سابقه ای وارد بازار می شوند. ما به این سرمایه گذاران جدید روشی قابل اعتماد و غیرمتمرکز برای متنوع سازی در سبد سهام آنها ارائه می دهیم.


این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد .


منبع: u.today


انتهای خبر

0
0