رمزارز نیوز
1401/04/02
12:26
خرید و فروش ارز دیجیتال در کیف پول محبوب!

تراست ولت (Trust Wallet)، یک کیف پول رمزارزی محبوب و خودحضانتی که وابسته به صرافی بزرگ بایننس است، قصد دارد… مطالعه مطلب ...

تراست ولت (Trust Wallet)، یک کیف پول رمزارزی محبوب و خودحضانتی که وابسته به صرافی بزرگ بایننس است، قصد دارد امکان خرید بیش از ۲۰۰ دارایی دیجیتال را از طریق ادغام با سرویس بایننس کانکت (Binance Connect) فراهم کند. با این ادغام، بایننس کانکت – که ارائه‌دهنده رسمی خدمات تبدیل فیات به کریپتو صرافی بایننس است – به کاربران اجازه می‌دهد تا تراست ولت خود را با استفاده از ۴۰ ارز فیات شارژ کنند.


انتظار می‌رود که با این اقدام، روند خرید ارزهای دیجیتال با استفاده از کارت‌های اعتباری آسان‌تر شود. پیش از این، کاربران برای خرید رمزارز روی بلاکچین باید یک فرآیند طولانی را طی کرده و از طریق صرافی‌های متمرکز مختلف، دارایی‌های خود را به یک بلاکچین می‌فرستادند.


البته لازم به ذکر است که برای شارژ تراست ولت با ارز فیات از طریق بایننس کانکت، کاربران باید مراحل مربوط به احراز هویت (KYC) را مشابه پروسه موجود در صرافی بایننس، تکمیل کنند. تیم بایننس همچنین اعلام کرده که برای اضافه کردن سپرده به تراست ولت از طریق این سرویس، کارمزد ۲ درصد کسر خواهد شد.


این قابلیت برای همه مشتریان تراست والت، به جز آنهایی که در کشورهای محدودشده توسط بایننس ساکن هستند، در دسترس است.


۲۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان فقط با ثبت نام در صرافی پینگی میتونی ۲۰۰ میلیون واحد بیبی دوج و ۱۰,۰۰۰ واحد لونا هدیه بگیری!


دریافت جایزه

انتهای خبر

0
0