اقتصاد آنلاین
1399/09/23
08:00
قیمت آپارتمان‌های شمال تهران +جدول

گزارش پیش رو به بررسی مشخصات آپارتمان‌هایی که طی ۴۵روز اخیر در شمال تهران معامله شده است، می‌پردازد؛

اقتصاد آنلاین – سیده زهرا محمودی ؛ شاید خرید مسکن در شمال تهران به دلایل مختلف، انتخاب افراد زیادی باشد. بخش عمده‌ای از محله‌های شمال تهران در منطقه یک شهرداری قرار دارد و قیمت مسکن نیز در محله‌های منطقه یک بسیار بالا است و گران‌ترین آپارتمان‌های تهران در این منطقه جای دارد. با افزایش قیمت مسکن در تهران، قیمت‌های نجومی و عجیبی برای آپارتمان‌های شمالی تهران ثبت شده؛ ارزش املاک این مناطق، به حدی بالا رفته که حتی برخی از آپارتمان‌ها با قیمتی بالاتر از متری ۱۰۰میلیون تومان معامله شده است.


قیمت آپارتمان‌های شمال تهران

یک واحد آپارتمان ۱۲۷متری و ۷سال ساخت در محله نیاوران متری ۵۲میلیون و ۴۰۳هزار تومان معامله شد. همچنین یک خانه ۱۲۸متری و ۴۱سال ساخت در الهیه متری ۹۳میلیون و ۲۴۰هزار تومان به فروش رفت.


یک واحد آپارتمان ۱۸۱متری و ۲۷سال ساخت در تجریش متری ۵۰میلیون و ۵۵۲هزار تومان، خانه‌ای ۱۹۴متری و یک سال ساخت در قیطریه متری ۸۲میلیون و ۴۲۷هزار تومان و واحدی ۱۷۵متری و ۱۷سال ساخت در کاشانک متری ۷۴میلیون ۲۷۲هزار تومان معامله شد.


برای خرید خانه‌ای ۴۲متری و نوساز در ولنجک ۳میلیارد و ۶۰۰میلیون تومان و جهت معامله یک خانه ۹۳متری و ۱۵سال ساخت در دزاشیب ۴میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان سرمایه لازم است. یک آپارتمان ۲۸۵متری و نوساز در محله نیاوران متری ۱۰۰میلیون تومان و واحدی ۱۵۳متری و ۱۴سال ساخت در فرمانیه متری ۸۲میلیون و ۵۴۲هزار تومان معامله شد.


سرمایه مورد نیاز برای خرید یک خانه ۱۰۷متری و ۲۳سال ساخت در محمودیه ۷میلیارد و ۸۰۰میلیون تومان و برای یک آپارتمان ۲۲۸متری و ۱۵سال ساخت در زعفرانیه ۱۳میلیارد تومان است. یک خانه ۵۵۴متری در اقدسیه متری ۷۱میلیون و ۶۱۰هزار تومان و واحدی ۱۷۴متری و ۱۴سال ساخت در باغ فردوس متری ۶۲میلیون و ۹۹۴هزار تومان معامله شد.


در پایان باید گفت؛ قیمت‌ها براساس معاملاتی است که طی ۴۵روز اخیر انجام شده و در هر یک از محله‌ها آپارتمان‌های گران‌تر و ارزان‌تر نیز معامله می‌شود.


انتهای خبر

0
0