آکادمی هلاکویی
1400/03/19
19:04
کارمزد تراکنش های بیت کوین و اتریوم نسبت به اوج تاریخی خود ۹۵٪ کاهش یافته است

هزینه استفاده از بلاکچین های بیت کوین و…

هزینه استفاده از بلاکچین های بیت کوین و اتریوم به سرعت در حال کاهش است ، و ۹۳ تا ۹۵ درصد کاهش طی چند ماه گذشته را نشان می دهد.


کارمزد تراکنش های بیت کوین و اتریوم ، همزمان با افزایش ارزش این دو ارز دیجیتال ، به ترتیب در آوریل و می (فروردین-اردیبهشت) ، به بالاترین حد خود رسیدند .


متوسط کارمزد تراکنش معاملات بیت کوین در ۲۴ آوریل(۴ اردیبهشت) به ۶۲.۷۷ دلار رسید رقمی که بیش از ۵۵ دلار از دسامبر ۲۰۱۷(آذر ۹۶) که بیش از سه سال ماندگار بود ، فراتر رفت. تا روز یکشنبه ، کارمزد تراکنش ها به ۴.۳۸ دلار کاهش یافت و کاهش ۹۳ درصدی را نشان داد و متوسط کارمزد تراکنش بیت کوین را به سطحی بازگرداند که از دسامبر ۲۰۲۰(آذر۹۹) ، قبل از پامپ بازار ۲۰۲۱(۱۴۰۰) مشاهده نشده است.


همین الگوی کلی در اتریوم مشاهده شد ، جایی که میانگین کارمزد تراکنش در ماه می (اردیبهشت) به ۶۹.۹۲ دلار افزایش یافت و روز یکشنبه ، متوسط کارمزد تراکنش اتریوم به ۳.۴۴ دلار رسید رقمی که از روز اول ژانویه ۲۰۲۱(دی ۹۹) مشاهده نشده است و کاهش۹۵ درصدی را ثبت نموده است. کارمزد تراکنش های هر دو بلاک چین با هر افزایش قیمت که باعث افزایش استفاده از شبکه می شود ، افزایش می یابد.


این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.منبع: cointelegraph


انتهای خبر

0
0