آکادمی هلاکویی
1400/09/03
14:00
بزرگترین کیف پول های اتریوم تقریبا ۵۰ تریلیون توکن Shib در اختیار دارند

نهنگ‌ها معمولا آن دسته از افرادی هستند که…

نهنگ‌ها معمولا آن دسته از افرادی هستند که با انتقال بخش‌های بزرگ سرمایه خود به کوینهای مختلف، روندهای بازار را مدیریت می‌کنند. در صنعت رمزارز، به دلیل عدم وجود فشار فروش در ابتدای هر رالی، معمولا درصد بالای نهنگ ها برای یک کوین، خوب در نظر گرفته شده است. در مورد توکن های شیبا اینو، نهنگ ها تقریبا ۵۰ تریلیون توکن دارند. معنی آن برای این توکن را توضیح می دهیم.


با نزدیک‌تر شدن تعداد هولدرهای شبکه شیبا اینو به ۱ میلیون نفر، برخی از نهنگ‌ها دارایی‌های خود را می فروشند و از آن خارج می‌شوند. اما با توجه به فعالیت‌های کلی بازار، دلیل خروج نهنگ‌ها از پوزیشنهای خود، اصلاح کلی بازار ارزهای دیجیتال است تا عملکرد Shib.


twt - بزرگترین کیف پول های اتریوم تقریبا 50 تریلیون توکن Shib در اختیار دارند

علاوه بر برخی سرمایه‌گذاران بزرگ که از بازار شیبا اینو خارج می‌شوند، هنوز هم برخی از نهنگ‌ها وجود دارند که مایل به ورود به این توکن هستند – با رشدی حدود ۱۰۰۰ درصدی در سال جاری. پیش از این، U.Today گزارش داده بود که یک کیف پول ناشناس ۳۶ میلیون دلار توکن Shiba Inu را خریداری کرده است


در حال حاضر، ۱۰۰۰ کیف پول بزرگ اتریوم دارای ۴۸.۸ تریلیون توکن شیبا اینو هستند که تقریبا ۴۰۰ درصد از حجم معاملات روزانه فعلی را تشکیل می دهند. در عین حال، نهنگ ها منتظر فروش نیستند زیرا هیچ سفارش فروش عمده ای در هیچ صرافی ردیابی نشده است.


شیبا اینو بیش از ۵۰ درصد از ارزش خود را از دست داد و به زیر ۰.۰۰۰۰۴ دلار سقوط کرد، اکنون پس از از دست دادن ۶ درصد دیگر از قیمت، با قیمت ۰.۰۰۰۰۳۹ دلار معامله می شود. اما با توجه به فعالیت جامعه پیرامون توکن، بسیاری از فعالان بازار تمایلی به پشت سر گذاشتن این توکن ندارند، به طوری که حجم مشارکت اجتماعی از زمان جدیدترین سقف تاریخی توکن در حدود متوسط باقی مانده است.
این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: utoday


انتهای خبر

0
0