آکادمی هلاکویی
1401/02/23
10:40
بیل میلر همچنان در بلند مدت نسبت به بیت کوین صعودی است

بیل میلر( Bill Miller) ، سرمایه‌گذار آمریکایی در…

بیل میلر( Bill Miller) ، سرمایه‌گذار آمریکایی در مصاحبه اخیر با CNBC می‌گوید که اگر قیمت بیت‌کوین از سطح فعلی خود به نصف کاهش یابد، تعجب نخواهد کرد. با این حال، او در دراز مدت نسبت به بیت کوین صعودی باقی می ماند.


این سرمایه گذار سهام کهنه کار می گوید که مقداری را به خاطر مارجین کال فروخته است.


در ماه ژانویه، میلر، که به عنوان رئیس هیئت مدیره مدیریت سرمایه Legg Mason خدمت می کرد، فاش کرد که نیمی از دارایی خالص خود را در بزرگترین ارز دیجیتال جهان سرمایه گذاری کرده است.


مدیر صندوق معتقد است که افراد زیادی پول خود را در رمزارز از دست داده اند. به گفته میلر، پس از فروپاشی عرضه اولیه های کوینها (ICO) در سال ۲۰۱۸، این نباید تعجب آور باشد.


“نظر من این است که مردم پول زیادی را در رمزارز از دست داده اند. آنها در حال سفته بازی با چیزهایی بوده اند که احتمالا چیزی در مورد آنها نمی دانند.”


میلر به این واقعیت اشاره می کند که بیت کوین ارتباط زیادی با بازار دارد. به گفته میلر، به جز بیت کوین، همه ارزهای دیجیتال از جمله اتریوم با رقابت روبرو هستند.


او اضافه می کند که استدلال خوبی در مورد اینکه چرا نباید یک درصد از ارزش خالص نقدینگی خود را در بیت کوین بگذارد، نشنیده است. سرمایه گذار بزرگترین ارز رمزنگاری شده را به عنوان دارایی پوشش ریسک می بیند.


با این حال، ظاهرا او از یک سوال در مورد اینکه آیا بزرگترین ارز دیجیتال جهان خرید خوبی در قیمت ۲۹۰۰۰ دلار است یا خیر طفره رفت.


اوایل امروز، بزرگترین ارز دیجیتال به سطح ۲۵۰۰۰ دلار سقوط کرد، اما اکنون در ۲۸۰۰۰ دلار تثبیت شده است.


بازار ارزهای دیجیتال تحت تاثیر سقوط Terra، یکی از پروژه‌های پیشرو قرارداد هوشمند قرار گرفته است.


این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: utoday


انتهای خبر

0
0