اخبار اکس نوین
1400/07/21
10:48
راه‌اندازی صندوق یک میلیارد دلاری متمرکز بر بلاکچین توسط صرافی بایننس

اکس نوین: صرافی بایننس با راه‌اندازی صندوقی یک میلیارد دلار به توسعه بیشتر بایننس اسمارت چین و به طور کلی صنعت بلاکچین اختصاص داد. صندوق یک میلیارد دلاری بایننس برای توسعه بلاکچین صرافی بایننس، بزرگترین صرافی جهان مبلغ یک میلیارد دلار را برای تسریع توسعه پروژه‌ها در اکوسیستم بایننس اسمارت چین اختصاص داد. این صندوق یک میلیارد دلاری تنها به بایننس اسمارت چین اختصاص ندارد و کمک به پذیرش فناوری بلاکچین را نیز در برنامه های خود دارد. تمرکز این صندوق قرار است بر ایجاد زیرساخت‌های بین زنجیره‌ای و چند زنجیره‌ای ادغام‌شده با بلاکچین‌های مختلف باشد. بر اساس اعلامیه رسمی این صرافی، این صندوق یک میلیارد دلاری که به‌نوعی بزرگترین…

اکس نوین : صرافی بایننس با راه‌اندازی صندوقی یک میلیارد دلار به توسعه بیشتر بایننس اسمارت چین و به طور کلی صنعت بلاکچین اختصاص داد.


صرافی بایننس، بزرگترین صرافی جهان مبلغ یک میلیارد دلار را برای تسریع توسعه پروژه‌ها در اکوسیستم بایننس اسمارت چین اختصاص داد. این صندوق یک میلیارد دلاری تنها به بایننس اسمارت چین اختصاص ندارد و کمک به پذیرش فناوری بلاکچین را نیز در برنامه های خود دارد.


تمرکز این صندوق قرار است بر ایجاد زیرساخت‌های بین زنجیره‌ای و چند زنجیره‌ای ادغام‌شده با بلاکچین‌های مختلف باشد. بر اساس اعلامیه رسمی این صرافی، این صندوق یک میلیارد دلاری که به‌نوعی بزرگترین برنامه تامین مالی در صنعت ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود بودجه خود را به چهار قسمت تقسیم کرده و با هر بخش اهداف و چالش‌های متفاوتی را دنبال خواهد کرد.


روند تخصیص بودجه این صندوق به شرح ذیل است:


واکنش بایننس کوین به این خبر مثبت بوده و در ۲۴ ساعت گذشته، بیش از ۷ درصد افزایش یافته است و اکنون با قیمت ۴۳۹ دلار معامله می‌شود.


منبع cryptopotato


انتهای خبر

0
0