ارزینکس
1401/02/02
10:31
💢 معرفی بازی بلاکچینی OCEANLAND 🔘 پروژه بازی OCEANLAND از طریق جمع آوری منابع مورد نیاز برای شخصیت اصلی یا همان کاراکتر به بازیکنان پاداش می‌دهد. ...

💢 معرفی بازی بلاکچینی OCEANLAND🔘 پروژه بازی OCEANLAND از طریق جمع آوری منابع مورد نیاز برای شخصیت اصلی یا همان کاراکتر به بازیکنان پاداش می‌دهد. داستان بازی حول محور کاراکتری می‌چرخد که تنها بازمانده کشتی شکسته است و به جزیره مرموز و غیرمسکونی می‌رود که در آنجا باید منابع لازم برای زنده ماندن مانند غذا و چوب و فلز و آب و غیره را جمع آوری نمایند.همانطور که قهرمان ما جزیره را کاوش می‌کند با نمادها و شکل‌های خاصی روبرو می شود که گویی نشان می‌دهد جزیره ممکن است قبلا مسکونی بوده باشد این نمادها رمز و راز جزیره را باز می‌کند تا سفر خود را تسریع نماید. کاربر در مراحل مختلف توکن پروژه را به دست می‌آورد اما تمام منابع را علاوه بر جمع آوری می‌توان با استفاده از توکن از بازار خرید. دارندگان توکن می‌توانند در صرافی غیرمتمرکز که مختص به همین پروژه است عملیات‌های مرتبط با دیفای و تردید توکن را انجام بدهند و مستقیما توکن پروژه را به بیت کوین و غیره تبدیل کنند.در طی بازی کاربر باید کاراکتر خودش را به ابزاری که می‌داند در آینده قرار است از آنها استفاده کنند مجهز نماید و بازیکنان اجازه را دارند که حداکثر ۱۰ ابزار را به قهرمان وزن نمایند و به کاوش برای منابع مورد نیاز کاراکتر بپردازند. به دست آوردن منابع نیازمند زمان است و هر وقت استخراج منابع انجام گرفت باید یک ساعت برای استراحت قهرمان دست از فعالیت بکشند با این وجود هیچ محدودیتی از منظر میزان جمع‌آوری منابع وجود ندارد.این منابع همانند توکن پروژه فروشش در صرافی یا مارکت‌پلیس امکان‌پذیر است. همچنین کاربر می‌تواند برای افزایش کارایی کاراکتر برای آن با استفاده از منابع جمع‌آوری شده ابزارهای مبتنی بر NFT جدید ایجاد نماید.🔘 توکنومیک :


توکن بومی پروژه OLAND نام دارد که تعداد کل آن ۹۶۰ میلیون واحد است و همانند پروژه از شبکه BNB CHAIN کمک می‌گیرد.نحوه تقسیم بندی و آزادسازی :


🔰 ۱. پیش فروش : ۵ درصد : سه ماه قفل بعد از آن در طی سه ماه باقیمانده آزاد می‌شود.🔰 ۲. عرضه اولیه :' ۲ درصد : ۲۵ درصد در روز عرضه عمومی و باقی آن در طی سه ماه آزاد می‌شود.🔰 ۳. نقدینگی : ۸.۵ درصد.🔰 ۴. پاداش بازی : ۳۲ درصد.🔰 ۵. تیم : ۱۰ درصد : دو ماه قفل و بعد از آن در طی ۸۴ ماه آزادسازی رخ می‌دهد.🔰 ۶. توسعه دهندگان : ۱۰ درصد : دو ماه قفل و بعد از آن در طی هشتاد و چهار ماه آزادسازی رخ می‌دهد.🔰 ۷. تبلیغات : ۱۵ درصد : در طی ۲۴ ماه آزادسازی رخ می‌دهد.🔰 ۸. شریکان استراتژیک : ۱۵ درصد : ۲۰٪ روز عرضه عمومی آزاد می‌شود و باقی‌مانده آن در طول ۲۴ ماه.🔰 ۹. مشاوران : ۲ درصد : ۲ ماه قفل و در طی ۱۲ ماه آزادسازی صورت می‌گیرد.🔘 تیم :


موسس پروژه ایوپ اکستین نام دارد.


۱۳ سال در دانشگاه به عنوان دانشیار مشغول به فعالیت بوده.


این شخصیت سابقه کاری و فعالیت در شرکت‌های مختلف ویا ایجاد استارتاپ را ندارد.جناب یومیت کارادومان به‌عنوان CTO در این پروژه کار می‌کند.


سابقه کاری :


- توسعه دهنده ارشد نرم افزار در DATASEL.


-توسعه دهنده ارشد نرم افزار و رهبر تیم در AKGUN AR.


- معمار نرم افزار در شرکت KEYDATA🔘 نام شریکان در عکس بالا امده است.🔘 | توییتر | وبسایت |
@ARZINEX

انتهای خبر

0
0