رمزارز نیوز
1401/02/21
14:15
اجاره خانه خود را با رمزارز پرداخت کنید!

لیولی(livly) با پذیرش ارزدیجیتال به ‌خصوص بیت ‌کوین و اتریوم برای پرداخت اجاره، فناوری دارایی بدون اصطکاک را… مطالعه مطلب ...

لیولی(livly) با پذیرش ارزدیجیتال به ‌خصوص بیت ‌کوین و اتریوم برای پرداخت اجاره، فناوری دارایی بدون اصطکاک را با آخرین فناوری بلاکچین ترکیب می‌کند تا تقاضای رو به رشد ساکنان برای گزینه‌های پرداخت اجاره انعطاف‌پذیرتر و آسان‌تر را برطرف کند.


به وسیله این برنامه امکان پرداخت با دلار آمریکا همچنان وجود دارد. سازندگان این برنامه می‌گویند که دائما در حال بررسی شراکت با پلتفرم های صرافی ارز دیجیتال هستند تا از حداکثر اعتماد وامنیت اطمینان حاصل کنند.


الکس سامویلوویچ، بنیانگذار لیولی، می‌گوید:


ما می‌خواهیم به ساکنانی که دارای ارز دیجیتال هستند، یک گزینه اضافی برای پرداخت صورت حساب‌های خود با روش دلخواهشان ارائه دهیم. ما همیشه به دنبال راه‌هایی برای افزایش و گسترش راحتی ساکنان هستیم.


مدیرعامل لیولی، برایان دوگان، گفت:


یکی از بزرگترین نقاط قوت لیولی افزایش توانایی ما در برآورده کردن و فراتر رفتن از نیازهای جوامع آپارتمانی با استفاده از فناوری مدرن است. لیولی همیشه در خط مقدم فناوری نوآورانه بوده است. برای ما منطقی است که اولین اپلیکیشن تلفن همراه در این زمینه باشیم که ارز دیجیتال را از کاربران خود در سراسر کشور می پذیرد.


انتهای خبر

0
0