بورس نیوز
1403/04/19
11:09
صندوق های نقدی اتریوم تاییدیه می گیرند

رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده اظهار کرد صندق‌های نقدی اتریوم تا پایان تابستان تاییدیه دریافت خواهند کرد.

به گزارش بورس نیوز ، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده اظهار کرد صندق‌های نقدی اتریوم تا پایان تابستان تاییدیه دریافت خواهند کرد. بیانیه او پس از آن منتشر شد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار در ماه مه به صندوق‌های قابل معامله در بورس اتریوم اشاره کرد. با این حال، تایید فرم‌های S-۱ قبل از شروع تجارت مورد نیاز است.


مارکت گزارش کرد، اتریوم ۱.۲۶ درصد افزایش یافت به وقت شرقی به قیمت ۲۹۶۷.۸۴ دلار معامله شد.


بیشتر بخوانید: استخراج بیت‌کوین سخت شد


مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال در حال حاضر ۲.۱ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۳.۶۵ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۳.۵۶ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۲۸ درصد کاهش روزانه را ثبت کرده است.


حجم کل بازار ارز‌های دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۸۸.۸۶ میلیارد دلار است که ۳۸.۲۵ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۵.۷۱ میلیارد دلار است که ۶.۴۳ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۸۳.۲ میلیارد دلار است که ۹۳.۶۳ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال را تشکیل می‌دهد.


برچسب ها : بیت کوین اتریوم

انتهای خبر

0
0