بورس پرس
1401/04/01
08:48
خروج موقت ۱۲ نماد ، تعلیق چندین روزه سهم منفی و رفع گره از ۴ سهم

نماد ۱۲ شرکت بورسی و فرابورسی و بسته و یک سهم منفی هم تعلیق چندین روزه شد و ۴ شرکت هم مشمول رفع گره معاملاتی هستند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، پیش از شروع داد و ستد سهام شرکت های بورسی و فرابورسی درآخرین روز کاری این هفته، نماد شرکت های فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، خوراک دام پارس، بانک تجارت، بیمه پارسیان، کشت و صنعت چین چین، دامداری تلیسه نمونه و کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان به دلیل اعلام رویدادهای مهم و برای یک ساعت بسته شد.


شرکت های پرداخت الکترونیک سامان کیش و داروسازی عبیدی برای یک روز کاری و قند بیستون، سرمایه گذاری ایساتیس پویا و دلیجان طلایی شکوه پارس نیز برای دو روز کاری از تابلو معاملات خارج شدند.


علاوه بر این نماد واسپاری تجارت وسرمایه ایرانیان که در بازار پایه زرد حضور دارد و در روزهای گذشته با صف فروش سهام مواجه بود تا ۱۳ تیر تعلیق شد.


در این میان بورس و فرابورس طبق روال قبلی و بدون اعلام توضیح، معاملات دیروز سهام پارسان، پالایشگاه تبریز ، پالایشگاه بندرعباس، همراه اول و پتروشیمی پردیس، نساجی بروجرد، مهندسی فیروزا، غذایی کیوان و داروسازی تهران شیمی را باطل کردند.


همچنین امروز نمادهای فرابورسی " بایکا، بتک، فبستم و فنرژی " مش مول رفع گره معاملاتی هستند و حجم مبنای نماد معاملاتی "قاروم " از امرو به یک تغییر کرد.


تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir


انتهای پیام


انتهای خبر

0
0