آکادمی هلاکویی
1401/03/10
07:40
تی وی ال(TVL) ترون با سرعت گرفتن استیبل کوین الگوریتمی USDD به ۶ میلیارد دلار می رسد

استیبل کوین الگوریتمی ترون – USDD – با…

استیبل کوین الگوریتمی ترون – USDD – با افزایش ارزش بازار آن به بیش از ۶۰۰ میلیون دلار، سرعت بسیار بالایی پیدا کرده است. این موضوع همچنین نقش مهمی در ارزش رو به رشد قفل شده در پروتکل های DeFi در شبکه ایفا کرده است.


علیرغم اتفاقی که برای استیبل کوین الگوریتمی UST Terra افتاد، جایگزین دیگری که در اوایل ماه مه ظاهر شد نیز در حال رشد است.


اگرچه هنوز با ارزش بازار سابق UST فاصله زیادی دارد، USDD Tron نیز در حال کسب موفقیت است.


داده‌های CoinGecko نشان می‌دهد که از زمان راه‌اندازی آن در ابتدای ماه می، USDD در حال حاضر دارای ارزش بازار بیش از ۶۰۰ میلیون دلار است و در حالت گسترش دائمی است.


این همچنین کل اکوسیستم دیفای Tron را بالا برده است، زیرا ارزش کل قفل شده در پروتکل های مختلف در شبکه به ۶ میلیارد دلار نزدیک می شود.


img1 defi tvl - تی وی ال(TVL) ترون با سرعت گرفتن استیبل کوین الگوریتمی USDD به 6 میلیارد دلار می رسد

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می شود، TVL Tron در حال حاضر از مانند Avalanche، Solana و Polygon پیشی گرفته است و در حال حاضر سومین زنجیره بزرگ پس از اتریوم و BNB است (بر اساس آن معیار).


با این حال، پروتکلی که بیشترین ارزش قفل شده را دارد JustLend (JST) است و همچنین قابل توجه است که ۹ پروتکل در شبکه وجود دارد که از نظر TVL غالب هستند.این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: cryptopotato


انتهای خبر

0
0