رمزارز نیوز
1401/01/20
16:25
سقوط بازار رمزارزها به زیر ۲ تریلیون دلار!

روند نزولی اخیر بیت کوین (BTC) در ۲۴ ساعت گذشته نیز ادامه داشت و قیمت این ارز دیجیتال به پایین‌ترین سطح خود در… مطالعه مطلب ...

روند نزولی اخیر بیت کوین (BTC) در ۲۴ ساعت گذشته نیز ادامه داشت و قیمت این ارز دیجیتال به پایین‌ترین سطح خود در ۱۷ روز اخیر، در حدود ۴۲ هزار دلار رسید. در زمان انتشار این خبر، بیت کوین در محدوده قیمتی ۴۲،۴۷۰ دلار معامله می‌شود و ارزش بازار آن، حدود ۸۰۷ میلیارد دلار است.


به دنبال بیت کوین، بیشتر آلت کوین‌های برتر بازار نیز با افت قیمت مواجه شدند. اتریوم (ETH) با یک افت ۲ درصدی، در نزدیکی سطح ۳،۲۱۰ دلار معامله می‌شود. بایننس کوین (BNB)، ریپل (XRP)، پولکادات (DOT)، شیبا (SHIB) و کرونوس (CRO) نیز هر کدام، کمتر از ۵ درصد کاهش قیمت داشته‌اند.


در مقابل، قیمت کاردانو (ADA)، اولانچ (AVAX) و دوج کوین (DOGE)، بیشتر از ۵ درصد افت کرده است. در این میان، ترا (LUNA) با بیش از ۱۰ درصد افت و سولانا (SOL) با ۹ درصد کاهش قیمت، به ترتیب بیشترین ضرر را در بین ۱۰ رمزارز برتر بازار متحمل شده‌اند.


به دنبال افت قیمت ارزهای دیجیتال، ارزش کل بازار کریپتو نیز در عرض چهار روز ۲۰۰ میلیارد دلار کاهش یافته و برای اولین بار از اواخر ماه مارس، به زیر سطح ۲ تریلیون دلار سقوط کرده است.


انتهای خبر

0
0