آکادمی هلاکویی
1401/02/14
18:40
افزایش سود معامله گران کوچک با افزایش ۱۹۰ درصدی موجودی آنها در ۳۰ روز گذشته

داده های به اشتراک گذاشته شده توسط ارائه…

داده های به اشتراک گذاشته شده توسط ارائه دهنده تجزیه و تحلیل های زنجیره ای IntoTheBlock نشان می دهند که معامله گران کوچک در ۳۰ روز گذشته موجودی ADA خود را افزایش داده اند. اکنون، آنها نزدیک به ۴۰ درصد از کل عرضه در گردش ADA را در اختیار دارند.


“سود معامله گران کوچک به سرعت افزایش می یابد”


این توییت نشان می دهد که معامله گران کوچکی که کمتر از ۳۰ روز ADA را نگه داشته اند، رمزارزهای بیشتری را به موجودی خود اضافه کرده اند و بالانس خود را تا ۱۸۶ درصد افزایش داده اند. این افزایش خیره کننده در یک ماه گذشته اتفاق افتاده است.


اکنون، این کیف پول ها در مجموع حاوی ۳۳/۷ میلیارد ADA هستند. بنابراین، موجودی ADA آنها برابر با ۳۶/۱۳ درصد از رمزارزهای کاردانو در گردش است.


2022 05 04 18 51 17 Cardano Retail Interest Soars as Traders Balance Spikes 190 in 30 Days  IntoTh - افزایش سود معامله گران کوچک با افزایش 190 درصدی موجودی آنها در 30 روز گذشته
2022 05 04 18 51 50 Cardano Retail Interest Soars as Traders Balance Spikes 190 in 30 Days  IntoTh - افزایش سود معامله گران کوچک با افزایش 190 درصدی موجودی آنها در 30 روز گذشته

نهنگ ها از ماه مارس ۱۹۶ میلیون ADA خریداری کرده اند


طبق توییتی از Santiment، همانطور که در اوایل این هفته توسط U.Today پوشش داده شد، طی پنج هفته گذشته، نهنگ‌هایی که از ۱ میلیون تا ۱۰ میلیون ADA را نگهداری می‌کنند، مجموعا ۱۹۶ میلیون ADA دیگر به کیف پول های خود اضافه کرده‌اند.


قبل از شروع این خرید ها، این نهنگ ها از دسامبر سال گذشته (آذر ۱۴۰۰) به طور فعال ADA های خود را می فروختند.


این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: u.today


انتهای خبر

0
0