اخبار سایت بورس تهران
1400/07/25
15:41
بازگشایی و توقف نمادهای معاملاتی مورخ ۲۵ مهر ماه

بازگشایی و توقف نمادهای معاملاتی امروز یکشنبه مورخ ۲۵ مهر ماه اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بورس تهران به نقل از مدیریت عملیات بازار، نماد معاملاتی شرکت مهندسی‌نصیرماشین (خنصیر۱) با توجه به تغییرات بیش از ۲۰ درصدی قیمت سهام، به مدت ۶۰ دقیقه در وضعیت سفارش گیری قرار می گیرد و سپس معاملات در دامنه نوسان فعلی ادامه خواهد یافت. ضروری است سرمایه گذاران محترم علاوه بر توجه به این موضوع، اطلاعات منتشره شده بر روی تارنمای کدال ( codal.ir ) و سایر عوامل موثر بر قیمت سهام را در تصمیم گیری های خود لحاظ نمایند.


توقف نمادهای (وسینا۱)،(فروس۱) و(غچین۱) به علت افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب


نماد معاملاتی شرکت های فروسیلیس ایران (فروس۱)، کشت و صنعت چین چین (غچین۱) و بانک سینا (وسینا۱) با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب، متوقف گردید. نماد مذکور حداکثر تا ساعت ۱۰ روز معاملاتی بعد با محدودیت دامنه نوسان قیمت بازگشایی خواهند شد.


توقف نمادهای معاملاتی (ثشاهد)،(شستا)،(تپمپی)


در پایان معاملات امروز نماد معاملاتی شرکت های شاهد(ثشاهد)، سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا)، گروه صنایع پمپ سازی ایران(تپمپی)جهت برگزاری مجمع عادی سالیانه به منظور تصویب صورتهای مالی، متوقف خواهند شد.


توقف نماد (فروس۱) به علت افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب


نماد معاملاتی شرکت فروسیلیس ایران (فروس۱) با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب، متوقف گردید. نماد مذکور ۶۰ دقیقه دیگر با محدودیت دامنه نوسان قیمت بازگشایی خواهد شد.


ادامه توقف نماد (کساوه۱) به علت عدم رعایت ضوابط افشای اطلاعات با اهمیت


طبق اطلاعیه منتشره در تارنمای کدال به نشانی codal.ir توقف نماد معاملاتی شرکت صنایع کاشی و سرامیک سینا (کساوه۱)، با توجه به عدم رعایت ضوابط افشای اطلاعات با اهمیت حداکثر برای ۲ روز کاری ادامه می یابد.


بازگشایی نماد معاملاتی(حکشتی)


نماد معاملاتی شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران(حکشتی) پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه مبنی بر تقسیم سود نقدی و رفع تعلیق، بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله می باشد. همچنین ضروری است سرمایه گذاران محترم علاوه بر توجه به این موضوع، اطلاعات منتشره شده بر روی تارنمای کدال ( codal.ir ) و سایر عوامل موثر بر قیمت سهام را در تصمیم گیری های خود لحاظ نمایند.


حراج مجدد نماد معاملاتی (دلقما)


نماد معاملاتی شرکت دارویی و بهداشتی لقمان(دلقما) با توجه به عدم کشف قیمت در روز معاملاتی قبل بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله می باشد.


بازگشایی نمادهای معاملاتی (غمارگ)،(سهرمز)


نماد معاملاتی شرکت های مارگارین(غمارگ)، سیمان هرمزگان(سهرمز) با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب با محدودیت نوسان قیمت آماده انجام معامله می باشند.


بازگشایی نمادهای معاملاتی (خزامیا)،(کساوه)


نماد معاملاتی شرکت های زامیاد(خزامیا)، صنایع کاشی و سرامیک سینا(کساوه) با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله می باشند.انتهای خبر

0
0