ارزینکس
1401/03/02
09:56
💢 مروری بر پروژه ی Waterfall DeFi 🔘 تمامی پروژه‌های حوزه دیفای تعدادی یا همه موارد زیر را به کاربران خود ارائه کرده‌اند : 1. برنامه‌های وام‌دهی :...

💢 مروری بر پروژه ی Waterfall DeFi🔘 تمامی پروژه‌های حوزه دیفای تعدادی یا همه موارد زیر را به کاربران خود ارائه کرده‌اند :۱. برنامه‌های وام‌دهی :


کاربران معمولی حوزه دیفای که قبلا ارزهای خود در کیف پول صرافی نگه داری می‌کردند به جای آن می‌تواند توکن‌های خود را در ازای دریافت پاداش آن قرض بدهند یا به صورت وام در اختیار دیگران قرار بدهند.۲. استخر نقدینگی :


برای کسانی که با صرافی‌های غیرمتمرکز آشنا هستند این استخرها که برای AMM است و به موجب آن قیمت از طرق مختلف با کمک اوراکل‌ها و موارد دیگر مشخص می‌شود و در استخر نقدینگی قرار می‌دهد.۳. تجمیع کننده‌های بازده :


عملکردی شبیه به مورد اول دارد و برای پلتفرم‌های دیفای خاصی است که به موجب آن هنگامی که کاربران ارزهای رمزنگاری شده را سپرده گذاری کرده‌اند قرارداد هوشمند به طور خودکار با واگذاری سپرده‌ها در مکان‌ها و منابع مختلف برای کسب بازدهی بیشتر انجام می‌گیرد.۴. سایر محصولات افزایش بازده :


ارائه محصولات مشتقه مانند معاملات آپشن یا ارائه پوشش بیمه‌ای و غیره.این پروژه که همانگونه که حدس زدید در حوزه دیفای فعالیت می‌کند، چندین مورد مزایای کلیدی و متفاوت نسبت به پروژه‌های دیگر دارد.۱) تنوع بخشی :


کاربران دیفای می‌توانند به جای تنها یک نوع دارایی روی مجموعه‌ای از دارایی‌های دیفای سرمایه گذاری کنند و از تنوع و ریسک و پاداش مختلف بهره ببرند.۲) بازده اهرمی :


برای کاربران دارای سرمایه اندک که مقدار ریسک برای آنها نسبت به سایرین بیشتر و خطرناکتر است این امکان بوجود امده تا از استراتژی‌های سرمایه‌گذاری موجود خود مانند ارائه نقدینگی به DEX و بازدهی اهرمی کسب کنند.۳) محصولات مختلف با مقدار APY مختلف :


در برابر داشتن محصولاتی که می‌توانند بازده کم و پایه ایجاد کند محصولاتی ارائه می‌شود که با وجود بازدهی بالاتر ریسک بالاتری خواهند داشت.🔘 توکنومیک :


اسم توکن این پروژه WTF می‌باشد


این توکن مانند پروژه از شبکه BNBCHAIN استفاده می‌کند و تعداد کل آن یک میلیون واحد است و بر اساس وبسایت COINGECKO نوزده میلیون واحد آن آزاد شده و مارکت کپی در حدود ۲ میلیون دلار دارد.


این توکن در حال حاضر از صرافی پنکیک سواپ قابل خرید و فروش است.


همچنین توکن بومی پروژه است و کاربران دارای آن می‌توانند عضو DAO بشوند.


از این توکن برای دادن کارمزد و دادن پاداش و دریافت درآمد و غیره استفاده می‌شود.


نحوه آزاد سازی توکن در عکس بالا آمده است و نحوه تقسیم بندی بدین شرح است :🔰 ۱. فروش عمومی : ۲ درصد.🔰 ۲. ذخیره : ۱۳ درصد.🔰 ۳. تیم : ۱۰ درصد.🔰 ۴. سرمایه گذاران استراتژیک : ۱۰ درصد.🔰 ۵. شریکان و توسعه‌دهندگان : ۲۰ درصد.🔰 ۶. جامعه : ۴۵ درصد.🔘 تیم :


موسس پروژه که نامش فاش نشده بیش از ۱۰ سال تجربه در حوزه سرمایه گذاری بانک‌‌ها را راهنمایی کرده است.سرپرست پروژه با نام تام چنگ است.


سابقه کاری :


- دستیار مدیر در شرکت NWDCL.


- سرپرست عملیات و فعالیت‌ها در شرکت DELIVEROO.


-فعالیت برای شرکت MCKINSEY به مدت ۴ سال در سمت‌های مدیر و معاون مدیر.


- کار برای شرکت CHAINA US EXCHANGE FOUNDATION به عنوان تحلیلگر رئیس پروژه.
🔘نام شرکت‌های سرمایه‌گذار بر روی این پروژه در عکس بالا آمده است.
🔘 | توییتر | وبسایت | مدیوم
@ARZINEX

انتهای خبر

0
0