آکادمی هلاکویی
1400/03/20
12:20
تحلیل تکنیکال استلار(XLM)؛ پنج شنبه ۲۰ خرداد

قیمت استلار(XLM) در ۸ ژوئن (۱۸ خرداد) و…

قیمت استلار(XLM) در ۸ ژوئن (۱۸ خرداد) و ۱۰ ژوئن(۲۰ خرداد) با یک حرکت ۱۸درصدی از ۰.۲۵ دلار به ۰.۳۶۷ دلار افزایش یافت. این رالی پس از یک روند نزولی گسترده صورت گرفت. سرمایه گذاران در این روند به دنبال سیو سود هسنتد و در نتیجه ی آن قیمت عقب نشینی کرد.


این حرکت نزولی می تواند قیمت را به سطح حمایت فوری در ۰.۳۴۴ دلار برساند و نقدینگی را با ایجاد حجم فروشی در زیر کف نوسانی اخیر در ۰.۳۲۴ دلار جمع کند.


حرکت اخیر استلار به فعالان بازار کمک خواهد کرد که قیمت XLM را با ۲۴٪ رشد به سطح اصلاحی ۵۰٪ فیبوناچی در ۰.۴۰۳ دلار برسانند.


در این صورت ، گاوها ممکن است این روند را تا سطح قیمت ۰.۴۳۵ دلاری ادامه دهند، که منجر به ۳۳ درصد سود از ۰.۳۲۴ دلار می شود و درصورت وجود یک روند گاوی شدید ، استلار می تواند سطح اصلاحی ۷۹٪ فیبوناچی را در ۰.۴۵۷ دلار لمس کند.
نمودار ۴ ساعته جفت ارزXLM / USDT علی رغم اینکه روند صعودی محتمل به نظر می رسد ،اما شکست حمایتی کف نوسان در ۰.۳۴۸ دلار منجر به بسته شدن قاطع قیمت زیر این سطح می شود و مسیر را برای یک روند نزولی هموار می سازد.


در این صورت ، اگر قیمت XLM یک کندل ۴ ساعته در زیر ۰.۲۹۸ دلار ایجاد کند ،سناریوی صعودی باطل خواهد شد.


اگر این اتفاق بیفتد ، استلار ممکن است با ۸٪ افت به کف این محدوده در ۰.۲۷۲ دلار کاهش یابد.این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.
منبع: Fxstreet


انتهای خبر

0
0