آکادمی هلاکویی
1400/10/25
00:30
رپر محبوب روسی، مورگنشترن، سفیر رسمی TON شد!

آلیشر مورگنشترن(Alisher Morgenshtern)، موسیقی‌دان و ترانه‌سرای سرشناس روسی،…

آلیشر مورگنشترن( Alisher Morgenshtern )، موسیقی‌دان و ترانه‌سرای سرشناس روسی، با تبدیل شدن به سفیر پروژه تون ( TON )، حمایت خود را از ارز دیجیتال TON به اشتراک گذاشته است. این هنرمند بارها در شبکه های اجتماعی مختلف از جمله تلگرام، اینستاگرام از این رمزارز نام برده و حتی در آهنگ جدید منتشر شده خود به نام “چرا” نیز نام آنرا ذکر کرده است.


مورگنشترن سفیر رسمی TON می شود


مورگنشترن یک هنرمند رپ بسیار محبوب از روسیه است که به طور رسمی به یکی از بزرگترین شخصیت های رسانه ای در تاریخ این کشور تبدیل شده است. در جولای ۲۰۲۱ (تیر ۱۴۰۰)، اسپاتیفای ( Spotify ) ادعا کرد که مورگنشترن تبدیل به پر مخاطب ترین نوازنده از روسیه در تاریخ این سرویس شده است.


آلیشر در آهنگ اخیر خود به نام چرا؟ این هنرمند در آهنگ خود می گوید که تمام بیت کوین های خود را فروخته و به جای آن TON خریده است.


“من تمام بیت کوینم را فروختم و TON خریدم، بله.”


یک روز قبل از انتشار این آهنگ، آلیشر از مشترکین خود دعوت کرد تا حدس بزنند که او چگونه ۱۰ میلیون دلار را به عنوان یک پرداخت هزینه کرده است. تنها عده کمی تصور می کنند که این ستاره از روسیه، پول خود را برای ارزهای دیجیتال خرج کرده است. روز بعد، مورگنشترن پستی منتشر کرد و به مشترکین خود در مورد تون کوین ( Toncoin ) و اینکه چرا روی آن سرمایه گذاری کرد، توضیح داد.


انجمن خصوصی TON


به منظور حمایت از توسعه آینده پروژه، آلیشر یک انجمن خصوصی را اعلام کرده است که فقط برای کاربرانی در دسترس خواهد بود که قرار است یک TON برای ورود بپردازند. این کانال خصوصی تلگرام، حاوی مطالب اختصاصی نویسنده شامل آهنگ جدیدی است که نیمه شب برای عموم منتشر می شود.


در پایان پست خود، آلیشر با مشترکین خود به اشتراک گذاشت که شخصا با تیم TON صحبت کرده و تصمیم گرفته است که در آینده فعالانه از ساخته پاول دوروف( Pavel Durov ) حمایت کند. این هنرمند همچنین گفته است که TON در حال حاضر توسط “باهوش ترین ذهن های میهن ما”، با اشاره به روسیه، مدیریت می شود. بر اساس این پست، آلیشر قرار است در آینده بیشتر درباره این پروژه صحبت کند.این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد .


منبع u.today


انتهای خبر

0
0