سهم گلچین
1401/05/31
11:28
چگونه از آگاه وام و اعتبار دریافت کنیم؟ ✍️ یکی از پرطرفدارترین خدمات بآشگاه مشتریان آگاه، اعتبار و وام‌هایی است که می‌توانید دریافت کنید. همه مشتر...

چگونه از آگاه وام و اعتبار دریافت کنیم؟✍️ یکی از پرطرفدارترین خدمات بآشگاه مشتریان آگاه، اعتبار و وام‌هایی است که می‌توانید دریافت کنید. همه مشتریان آگاه که شرایط دریافت وام و اعتبار داشته باشند می‌توانند از این امتیازات بهره‌مند شوند.🔹وام‌های قرض الحسنه:


بعد از وارد شدن به بآشگاه آگاه و انتخاب گزینه وام قرض الحسنه از منوی خدمات، باید مدت زمان باز پرداخت وام را انتخاب کنید. بر اساس سطح باشگاه، رسوب مانده حساب، و تاریخ سر رسید قدرت وام محاسبه می‌شود و می‌‌توانید تا ۱۰۰ میلیون تومان وام دریافت کنید.برای دریافت وام به چند نکته باید توجه کنید:


- سطح باشگاه شما باید بالاتر از سطح (قله) ۵ باشد.


- مبلغ وام قرض الحسنه از ۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان می باشد.


- مدت زمان وام قرض‌الحسنه ۳ تا ۱۲ ماه است.


- دریافت وام، رایگان است و نیازی به کسر امتیاز و ریال بآشگاه نیست.


-انتقال وام قرض‌الحسنه به سایر کدهای بآشگاهی که مشتری کارگزاری آگاه هستند، امکان پذیر است.


- مشتری برای تسویه وام باید سه روز کاری قبل از تاریخ سررسید، حساب معاملاتی خود را شارژ کند.🔹اعتبار:


برای دریافت بسته‌های اعتباری، مجددا باید از طریق وبسایت بآشگاه، منوی خدمات، گزینه بسته های اعتباری را انتخاب کنید. بسته‌های اعتباری از ۲ تا ۱۰۰میلیون تومان است که از ۱ تا ۱۲ ماه می‌توانید آن را تسویه کنید. شرایط دریافت اعتبار نیز شبیه به شرایط وام است و فقط ۲ تفاوت وجود دارد.


- با هر سطحی از باشگاه می‌توانید برای دریافت اعتبار اقدام کنید.


- خرید بسته‌های اعتباری فقط از طریق ریال باشگاه امکان پذیر است.جهت راهنمایی می توانند با آیدی فوق در ارتباط باشند.@aghapour۲

انتهای خبر

0
0