اقتصاد آنلاین
1399/08/24
22:46
فراخوان وزارت راه و شهرسازی برای تدوین طرح جامع مسکن در افق۱۴۱۰

معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در فراخوانی از پژوهشگران، متخصصان عملی و دانشگاهی دعوت کرد تا پیشنهادهای پژوهشی خود را برای تدوین طرح جامع مسکن در افق ۱۴۱۰به آن معاونت ارایه کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین ، معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی با هدف تهیه نقشه راه سیاستگذاری حوزه مسکن و ساختمان از پژوهشگران، متخصصان علمی و دانشگاهی دعوت کرد تا پیشنهادهای پژوهشی خود را نسبت به تدوین طرح جامع مسکن با افق ۱۴۱۰ در دو مقطع پنج ساله ارسال کنند.


در متن این فراخوان آمده است: بدینوسیله معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از کلیه پژوهشگران، متخصصان علمی و دانشگاهی دعوت به عمل می‌آورد از تاریخ ۲۰ آبان تا ۱۵ آذر، پیشنهادهای خود را در قالب فرم پژوهشی (RFP) به آدرس ایمیل این معاونت ارسال کنند. لازم به ذکر است که ضرورت دارد پیشنهاد ارسال شده مشتمل بر ارایه شرح خدمات تفصیلی، روش‌شناسی انجام کار و همچنین پیشنهاد مالی (در قالب جدول شرح خدمات) باشد.


علاقمندان، پژوهشگران، متخصصان عملی و دانشگاهی به منظور مشارکت در اجرای این طرح، می‌توانند نظرات و پیشنهادات خود را به نشانی eghtesadmaskan@mrud.ir ارسال کنند.


انتهای خبر

0
0