آکادمی هلاکویی
1401/03/28
19:03
چارلز هاسکینسون به سوالی درباره “ادعای ساتوشی بودن” او پاسخ داد

الکساندر لورنزو (Alexander Lorenzo)، یوتیوبر کریپتو، اعلام کرده…

الکساندر لورنزو (Alexander Lorenzo)، یوتیوبر کریپتو، اعلام کرده که در حال مذاکره با خالق کاردانو و یکی از بنیانگذاران شبکه اتریوم، چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson) است و به دنبال کنندگانش پیشنهاد داده که سوالاتی را برای پرسیدن از هاسکینسون پیشنهاد کنند.


کاربر توییتر chaddydill.eth سوالی ناراحت کننده را از لورنزو و هاسکینسون پرسید. چارلز درست در همان تاپیک پاسخ او را داد.


چرا او (هوسکینسون) ادعا کرد که ساتوشی است؟


این کاربر ناشناس توییتر پرسید که چرا هاسکینسون در اوایل دهه ۲۰۱۰ زمانی که به همراه ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin)، جو لوبین (Joe Lubin) و سایر بنیانگذاران ETH روی اتریوم کار می‌کرد، ادعا کرد که ساتوشی است.


هاسک تصمیم گرفت بدون اینکه منتظر باشد در طول مصاحبه از او سوال شود، بلافاصله به این موضوع پاسخ دهد. او به این فرد کنجکاو توصیه کرد هر آنچه را که در اینترنت یا کتاب‌های مربوط به تاریخچه کریپتو می‌خواند باور نکند و ادعای خالق بیت کوین بودن را تکذیب کرد.


به طور خاص، هاسک اشاره کرد که در سال ۲۰۰۹، زمانی که ساتوشی ناکاموتو (Satoshi Nakamoto) مرموز بیت کوین را منتشر کرد، او تنها ۲۰ سال داشت.


هاسکینسون دعوت شده تا کریپتو را برای تنظیم کننده کالاهای ایالات متحده توضیح دهد


روز جمعه، ۱۷ ژوئن (۲۷ خرداد)، بنیانگذار IOG و کاردانو در توییتی اعلام کرد که دعوتنامه رسمی از کمیته کشاورزی ایالات متحده برای صحبت در مورد بلاک چین و ارزهای دیجیتال دریافت کرده است.


کمیته کشاورزی در سال ۱۸۲۰ برای تنظیم کالاهایی ایجاد شد که عمدتا محصولاتی مانند گندم، ذرت و غیره بودند. پس از سال ۱۹۷۴، زمانی که CFTC راه اندازی شد، کمیسیون معاملات آتی کالا نظارت بر تجارت آتی کالا را آغاز کرد.


از این رو اکنون، معاملات آتی کریپتو نیز توسط CFTC که به کمیته کشاورزی فوق الذکر مرتبط است، تنظیم می‌شود. بیت کوین و اتریوم چند سالی است که به طور رسمی به عنوان یک کالا در نظر گرفته می‌شوند.


سخنرانی هاسکینسون در ۲۳ ژوئن هفته آینده (۲ تیر) برگزار می‌شود و به طور زنده از یوتیوب هم پخش می‌شود تا همه علاقه مندان بتوانند آن را تماشا کنند.


این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: u.today


انتهای خبر

0
0