ارزینکس
1401/03/24
10:06
💢 مروری بر پروژه Soi Finance 🔘 پروژه SOI FINANCE یک پلتفرم ارائه خدمات مالی غیرمتمرکز است که خدماتی مختلف را به کاربران ارائه می‌دهد و از شبکه بلا...

💢 مروری بر پروژه Soi Finance🔘 پروژه SOI FINANCE یک پلتفرم ارائه خدمات مالی غیرمتمرکز است که خدماتی مختلف را به کاربران ارائه می‌دهد و از شبکه بلاک چین سولانا استفاده می‌کند.این پلتفرم از چندین بخش به ارائه خدمات می‌پردازد :۱) بخش SOI PAD:


یک پلتفرم IDO غیر متمرکز بر شبکه سولانا می‌باشد. SOI PAD بر حمایت از استارتاپ‌های رمزنگاری حوزه کریپتو به منظور جمع آوری سرمایه و توسعه نرم افزار آنها متمرکز است و از این طریق به کاربرانی که استیک انجام داده‌اند پاداش‌هایی داده خواهد شد. این قسمت حکم یک سکوی پرتابی را دارد که تحت حمایت جامعه است و تحت نظرانها افزایش نقدینگی برای استارتاپ‌ها و براس سرمایه گذاران پروژه‌های خوب را فیلتر می‌کند.۲) بخش STAKING :


بعد از اینکه کاربر توکن‌های خود را استیک کرد این امکان برای آنها فراهم می‌شود که در لانچ پد سود تضمین شده داشته باشند. راهی آسان برای دریافت SOI اضافی. علاوه بر آن تخفیف‌های دیگر در بخش‌های دیگر پروژه دریافت کنند. در وبسایت قدم به قدم نحوه استیک کردن و دریافت پاداش متناسب با تعداد توکن استیک شده آمده است.۳) بخش SOI WHEEL :


یک حلقه است که بر روی آن جوایزای قرار داده شده و کاربر با کلیک کردن بر آن و چرخاندنش به صورت کاملا تصادفی یک پاداش را دریافت خواهد کرد و نتایج و جوایز کاربر بلافاصله در کیف پول قرار می‌گیرند.


برای شرکت در این بخش فقط نیاز است تا کاربر کیف پول خودش را به این بخش متصل کند.۴) بخش SOI SERVERS :


که خود به چندین قسمت تقسیم می‌شود و هدفش ارائه تجربه مالی یکپارچه است که کاربر می‌تواند در آن ارز خود را سریعا مبادله کند :الف) قسمت SWAP :


در این بخش سواپ و مبادله انواع ارزها چه رمز ارز چه فیات و حتی میم کوین‌ها فراهم است. همچنین در اکثر پروژه‌های دی‌فای مشکل PRICE SLIPPAGE وجود دارد و این موضوع با عمق مارکت ( MAEKET DEPTH ) و تفاوت بین قیمت مورد انتظار معامله و سطح قیمتی ارتباط دارد که ناشی از کمبود نقدینگی است. ای مشکل توسط SOI'S AGGREGATING ENGINE حل شده که به موجب آن یک سفارش را به قسمت‌های زیادی تقسیم می‌کند و هر قسمت در یک AMM متفاوت اجرا می‌کند تا خطر PRICE SLIPPAGE کاهش پیدا کند.ب) قسمت FARMING :


فارم کردن به کاربران این امکان را می‌دهد که ضمن پشتیبانی از محصولات این پروژه توکن SOI کسب کنند.


این بخش می‌تواند پاداش‌هایی بهتر نسبت به استیک کردن به کاربر بدهد اما با خطرات دائمی هم کاربر را مواجه می‌کند.پ) اضافه کردن نقدینگی :


استخرهای نقدینگی به هر کسی اجازه می‌دهد تا دارایی نقدینگی خود را به استخر بیافزاد


هنگامی که توکن خود را به استخر اضافه می‌کنید توکن‌های ارائه دهنده (توکن‌های LP) را دریافت می‌کنید.


مثل اگر به استخر USDT اضافه کردید شما توکن USDT-LP را دریافت خواهید کرد که نمودی از دارای کاربرد در استخر هستند و این امکان را فراهم می‌کند تا وجوه خود را هرزمان پس بگیریذ.۵) بخش SOI TRADE:


در این بخش کاربر تجربه‌ای که کسب می‌کند دقیقا مثل کار کردن با یک صرافی متمرکز است. در این بخش مواردی مثل ORDR BOOK و CHART PRICE و غیره وجود دارد. نقدینگی این بخش هم از استخر مجزای خودش تامین می‌شود. برای انجام تراکنش مثل سواپ کردن حدود ۰.۲۵ درصد کارمزد دریافت می‌شود.۶) بخش SOI NEWS :


به کاربر کمک می‌کند تا از آخرین اخبار و روندها و تحقیقات مربوط به ارز‌های دیجیتال مطلب شود.


با ستون اختصاصی پیرامون فناوری بلاکچین و آخرین خبرها و تحولات آن.۷) بخش SOI INSIGHTS :


کاربر با کمک این بخش می‌توان به راحتی حرکت قیمت ارزی را که بر روی آن سرمایه‌گذاری می‌کند را به دقیقترین و سریعترین روش ( حتی کوچکترین تغییر) را ردیابی کند و از آن مطلع بشود.🔘 توکنومیک :


اسم توکن این پروژه SOI است و تعداد آن یک میلیارد واحد می‌باشد.


این توکن در فروش عمومی با قیمت ۰.۰۰۵ دلار فروخته شده و با قیمت ۰.۰۰۷ دلار در آینده لیست می‌شود.


نحوه تقسیم بندی :🔰 ۱. تیم : ۱۵ درصد.🔰 ۲. مشاوران : ۲ درصد.🔰 ۳. تبلیغات و شریکان استراتژیک : ۱۱ درصد.🔰 ۴. فروش خصوصی : ۱۲ درصد.🔰 ۵. ان اف تی : ۵ درصد.🔰 ۶. پاداش استیکینگ : ۳۰ درصد.🔰 ۷. عرضه اولیه : ۱۰ درصد.🔰 ۸. نقدینگی : ۱۰ درصد.


کاربردها :


- استیک کردن.


-قفل کردن به منظور به دست آوردن آپشن‌های خاص.


-پرداخت کارمزد.🔘 تیم :


موسس پروژه جناب کلین من اسپیکر نام دارد.


سابقه فعالیتی :


- کار برای CREATIO MEDIA به مدت ۸ سال.


- این شخص در موضوعات تحلیل دیتا و توسعه کسب و کار مهارت دارد.افراد دیگر پروژه جناب آدن پوت به عنوان CMO و بریتا ابفایا هم بنیانگذار و CTO هیچگونه سوابق کاری از آنها بدست نیامد.🔘 نام شرکت‌های سرمایه‌گذار بر روی این پروژه در عکس بالا آمده است.
🔘 | توییتر | وبسایت | یوتیوب | مدیوم |
@ARZINEX

انتهای خبر

0
0