پایگاه خبری انتخاب
1399/08/13
08:09
خیز ترامپ برای لغو شمارش آراء پستی دیررس در پنسیلوانیا: آسوشیتدپرس گزارش داد، اشاره های ترامپ و کارزار انتخاباتی او نشان می دهد که آنها یک استراتژی...

خیز ترامپ برای لغو شمارش آراء پستی دیررس در پنسیلوانیا: آسوشیتدپرس گزارش داد، اشاره های ترامپ و کارزار انتخاباتی او نشان می دهد که آنها یک استراتژی حقوقی تهاجمی را دنبال خواهند کرد تا در پنسیلوانیا از شمارش آراء پستی دریافت شده در سه روز پس از انتخابات جلوگیری کنند. این دعوای حقوقی می تواند به دیوان عالی کشور کشیده شود، به ویژه اگر این آرا در این ایالت مهم میدان رقابت، تعیین کننده نتیجه نهایی باشند.
سفر به کدام شهرها ممنوع است؟: سرانجام پس از چند تعطیلی و پیروی از سیستم التماس و خواهش از مردم برای سفر نرفتن، وزارت کشور در آستانه تعطیلات نیمه آبان‌ماه، سفر بین ۲۵ مرکز حاد کرونا را ممنوع کرد. هرچند این ممنوعیت شامل سفر با وسایل نقلیه عمومی و تورهای گردشگری نمی‌شود. محدودیت رفت و آمد آن‌چنان که کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا تصویب کرده در ۲۵ مرکز استان اعمال خواهد شد که شامل تهران، البرز، خراسان رضوی، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، فارس، خوزستان، کردستان، اصفهان، قم، مرکزی، خراسان جنوبی، اردبیل، کرمانشاه، بوشهر، هرمزگان، یزد، لرستان، خراسان شمالی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، همدان، زنجان، سمنان و کرمان می‌شود. در این طرح از ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ خروج خودروهای شخصی با پلاک بومی و ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی از/ به ۲۵ مرکز استان تا ساعت ۲۴ روز جمعه مورخ ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ ممنوع است.
پیشتازی بایدن در ایالت‌های چرخشی: نظرسنجی‌های آمریکایی حاکی از این است که «جو بایدن» نامزد دموکرات ریاست جمهوری، در ایالت های چرخشی، از «دونالد ترامپ» رییس جمهور آمریکا پیشتاز است و این می تواند با اختلاف زیاد اکثریت آراء را برای وی تضمین کند.
حمایت ترامپ از مزاحمان اتوبوس بایدن: آنها وطن پرست بودند؛ هیچ کار اشتباهی نکردند: رییس جمهور آمریکا افرادی را که باعث مزاحمت برای اتوبوس بایدن شده بودند، وطن پرست خواند. در همین حال، "جو بایدن"، نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از ایجاد مزاحمت طرفداران دونالد ترامپ برای یکی از اتوبوس‌های ستاد انتخاباتی خود در بزرگراهی در تگزاس انتقاد کرد. بایدن خطاب به حامیان خود در فیلادلفیا گفت: "ما هرگز چنین چیزی ندیده ایم -- حداقل ما هرگز رییس جمهوری نداشته ایم که فکر کند این کار خوبی است".🆔 @Entekhab_ir

انتهای خبر

0
0