آکادمی هلاکویی
1400/09/03
18:20
شرکت New Order مبلغ ۴ میلیون دلار برای راه اندازی DAO برای پروژه های DeFi جمع آوری کرد

شرکت New Order می گوید ۴ میلیون دلار…

شرکت New Order می گوید ۴ میلیون دلار برای راه اندازی یک مرکز رشد DAO مبتنی بر جامعه برای پروژه های نوآورانه DeFi جمع آوری کرده است. به عنوان یک سرمایه گذاری DAO، شرکت New Order پروژه هایی را روی DeFi راه اندازی خواهد کرد که بر هوش ماشینی، چند زنجیره ای و گسترش به دارایی های دیجیتال جدید متمرکز خواهد بود.


با برنامه ریزی برای راه اندازی بیش از ۳۰ پروژه در سال، New Order آماده است تا برخی از پروژه های DAO را در اوایل دسامبر (اواسط آذر) رونمایی کند. پس از آن، بسیاری از پروژه های در دست توسعه در ماه های آینده راه اندازی خواهند شد. در دو ماه آینده، سه پروژه توسعه یافته با شرکای شناخته شده که در حال حاضر توسعه و برنامه ریزی شده است، راه اندازی خواهد شد.


New Order برای دسترسی به جامعه جهانی توسعه‌دهندگان، بنیان‌گذاران و سرمایه‌گذاری برای حمایت از پروژه‌های DeFi نوآورانه طراحی شده است. با مشاهده اینکه بنیانگذاران DeFi برای راه اندازی یک جامعه و نقدینگی که پروژه های آنها را حفظ می کند تلاش می کنند، New Order ادعا می کند که این نوع منابع را از طریق یک شبکه گسترده و مرکز رشد تحت رهبری جامعه ایجاد خواهد کرد.


این بدان معناست که DAO پروژه ها را بدون توجه به اینکه از کجا آمده اند ارزیابی می کند و سپس بهترین راه برای توزیع منابع را مشخص می کند. نه تنها این، بلکه New Order قصد دارد یک پلتفرم سرمایه گذاری را نیز شامل شود که به شبکه های L۱ و پروتکل های DeFi پاسخ می دهد.


ویژگی مبتکرانه DAO شرکت New Order این است که دارای یک بازار dApp است که در آن کاربران می توانند جدیدترین محصولات را کشف کنند. به همین دلیل، به منظور ایجاد یک خزانه داری متنوع و بدون ریسک برای DAO، درآمدی در استیبل کوین ها، BTC و ETH ایجاد می کند.


Eden Dhaliwal، یکی از بنیانگذاران New Order می گوید:


DeFi در حال ورود به مرحله جدیدی است و اکثر سرمایه گذاران و اتحادهایی که به تیم های اولیه کمک می کنند خود را چندان درگیر این زمینه نمی کنند. با ساختار DAO خود، ما واقعا متعهد هستیم که بهترین سازندگان DeFi را جمع آوری کنیم و در عین حال از روز اول در فضای باز با جامعه سرمایه گذاری کنیم.


جیمز وو (James Wo)، مدیرعامل Digital Finance Group می‌افزاید که با توسعه بازار DeFi در کنار سبد سرمایه‌گذاری، New Order یکی از بزرگترین و متنوع‌ترین خزانه‌های DAO را خواهد ساخت.


این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: Coinquora


انتهای خبر

0
0