رمزارز نیوز
1401/11/04
13:04
۳۳ میلیون شیبا در یک روز سوخت! هدف بعدی SHIB چیست؟

در ۲۴ ساعت گذشته، جامعه شیبا اینو شاهد سوزاندن چیزی حدود ۳۳.۱ میلیون توکن SHIB بود. این موضوع باعث شد که یک… مطالعه مطلب ...

در ۲۴ ساعت گذشته، جامعه شیبا اینو شاهد سوزاندن چیزی حدود ۳۳.۱ میلیون توکن SHIB بود. این موضوع باعث شد که یک افزایش ۳۶۰ درصدی در میزان توکن‌های سوزانده شده شیبا ایجاد شود. این توکن‌سوزی در حالی اتفاق افتاد که شیبا برای رسیدن به هدف قیمتی ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار تلاش می‌کند.


طی شبانه روز گذشته، ۳۳ میلیون توکن شیبا اینو در ۱۵ تراکنش سوزانده شد که چیزی حدود ۷۹ درصد از آن مربوط به ۴ تراکنش عجیب بود. اولین تراکنش مربوط به ساعت ۱۶:۴۴ دیروز بود که طی این تراکنش ۱,۶۴۸,۸۷ شیبا سوزانده شد. دومین تراکنش ساعت ۲۱:۳۱ دیروز و با سوزاندن ۶,۷۸۷,۷۰۹ توکن شیبا اتفاق افتاد.


سه ساعت بعد، تراکنش عجیب دیگری صورت گرفت که طی آن ۷,۹۹۱,۰۵۰ شیبا سوزانده شد. در اخرین مورد که بزرگترین تراکنش روز گذشته بود، ۱۰,۱۰۵,۴۵۱ توکن شیبا برای همیشه از چرخه گردش حذف شد.


جامعه شیبا اینو فعالانه به دنبال کاهش عرضه این دارایی است. هفته گذشته، نرخ توکن‌سوزی و قیمت این رمزارز افزاش یافتند و ۵۰ میلیون توکن در ۲۴ ساعت سوزانده شد.


تیم توسعه شیبا اینو هفته گذشته برنامه خود برای توکن‌سوزی با استفاده از بلاکچین لایه دوم shibarium را افشا کرد. پلتفرم‌های متعددی برای آماده‌سازی این شبکه L۲ راه‌اندازی شده‌اند. همچنین Pawzaar به عنوان یک بازار NFT اعلام کرد با راه‌اندازی این شبکه، به ازای هر تراکنش NFT، یک توکن شیبا را خواهد سوزاند.


قیمت شیبا

قیمت شیبا اینو در حال حاضر برای عبور از سطح قیمتی ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار با مقاومت مواجه شده است. گاوها همچنان در تلاش هستند و علی‌رغم ایجاد ثبات در حجم معاملات ساعتی، این دارایی یک افزایش قیمت ۱۶.۷۳ درصدی را در هفت روز گذشته تجربه کرده است.


جالب است بدانید که دیوید گوخشتاین، یکی از علاقه‌مندان به شیبا اینو، اخیرا اشاره کرده است که در صورت رسیدن قیمت شیبا به ۰.۰۱ دلار بازنشسته خواهد شد.


انتهای خبر

0
0