بورس۲۴
1400/10/21
14:29
دستور مدیرعامل «وبانک» برای ارتقای سطح ایمنی پتروشیمی شازند

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی در پی وقوع حادثه دلخراش در شرکت پتروشیمی شازند، در پیامی ضمن عرض تسلیت، به مدیریت این شرکت دستور داد تا سطح ایمنی محیط کار در پتروشیمی شازند ارتقا یابد.

دستور مدیرعامل «وبانک» برای ارتقای سطح ایمنی پتروشیمی شازند

بورس۲۴ : مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی در پی وقوع حادثه دلخراش در شرکت پتروشیمی شازند، در پیامی ضمن عرض تسلیت، به مدیریت این شرکت دستور داد تا سطح ایمنی محیط کار در پتروشیمی شازند ارتقا یابد.متن پیام بابک سعیدی به شرح زیر است:


انّا للّه وانّا الیْه راجعون


با نهایت تاسف و تاثر درگذشت همکار گرامی‌مان در پتروشیمی شازند، مرحوم علی علیدادی را خدمت خانواده محترم و معزز ایشان و سایر همکاران در خانواده بزرگ گروه توسعه ملی تسلیت عرض نموده و از خداوند رحمان برای آن مرحوم رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبر و سلامتی خواستارم.


با توجه به سانحه به وجود آمده به مدیرعامل پتروشیمی شازند دستور داده می‌شود با بررسی عاجل علت وقوع این حادثه و با برنامه‌ریزی و تلاش مضاعف، سطح ایمنی محیط کار کارکنان ارتقا یابد تا از تکرار این حوادث جلوگیری شود.


سریعا گزارش اقدامات انجام شده و برنامه‌های آتی شرکت در حوزه افزایش ایمنی محیط کار به مدیریت شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی ارائه گردد.


بابک سعیدی


مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی

انتهای خبر

0
0