کانال عرضه اولیه
1399/09/02
22:54
♦️👈 مجید مویدی کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با در مورد معاملات امروز در بعضی نمادها می گوید: 🔴🔵⚫️👈 نوع معاملات در بعضی از نمادها؛ فرضیه وجود معا...

♦️👈 مجید مویدی کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با در مورد معاملات امروز در بعضی نمادها می گوید:🔴🔵⚫️👈 نوع معاملات در بعضی از نمادها؛ فرضیه وجود معاملات توسط رباتها و برپایه برنامه نویسیها تقویت می کندبا توجه به دو تصویر بالا نکاتی رو خدمتتون عرض میکنم :


- کاملا مشهود است که نماد، نوسانات شدید و غیر طبیعی را در یک روز معاملاتی تجره کرده است.


- حجم و تعداد معاملات کمی مشکوک و غیر طبیعی هست و میبینیم نماد بیش از ۳ برابر میانگین حجم ماه حجم داشته در صورتی که روز کاری قبل صف خرید کامل عرضه شده بوده و روی قیمتهای پایین تر هم معامله شده و به نظر میرسه اگر چنین فروشنده هایی داشته روز کاری قبل با حجم ۱۶۵ میلیونی خارج شده بودند .


- با توجه به مطالب بالا این تابلوی معاملاتی مشکوک به نوعی معاملات هست که خارج از دست بشر است و طبیعی به نظر نمیرسد و فرضیه وجود معاملات توسط رباتها و برپایه برنامه نویسیها رو تقویت میکند که پیش از این ممنوع شده است .


البته تمام گفته ها بر پایه فرضیات هست و باید بررسی های بیشتری صورت پذیرد .


انتظار می رود اگر چنین فرضیه صحیح باشد با خاطیان برخورد شود و ضمن اینکه با فرض صحت این موضوع در حق سایر سهامداران اجحاف شده است .👈

انتهای خبر

0
0