آکادمی هلاکویی
1401/03/31
20:00
راه اندازی کارت های رمزارزی توسط Visa در لاتام

شرکت های ارائه دهنده خدمات پرداخت جهانی به…

شرکت های ارائه دهنده خدمات پرداخت جهانی به ادغام روش های پرداخت پول فیات معمولی با راه حل های پیشرفته تر مانند رمزارزها، بیشتر علاقه نشان می دهند. ویزا، یکی از شرکت های پیشروی پرداخت، هفته گذشته اعلام کرد که اولین کارت های دارای قابلیت رمزارزی خود را در منطقه Latam راه اندازی کرده است. با این ایده افراد بیشتری را قادر می‌سازد از رمزارزها از طریق شبکه پرداخت خود استفاده کنند.


این شرکت با چندین استارت آپ در لاتام، از جمله لیمون کش و ساتوشی تانگو در آرژانتین، و استارت آپ های دیگری از جمله Crypto.com، Alterbank و Zro Bank در برزیل، همکاری کرده است. کارکردهایی که این کارت های جدید ارائه می‌کنند، شامل پرداخت با رمزارزها، خرید رمزارز از طریق درگاه های رمزارزی فعال با ویزا و همچنین دریافت پول نقد به بیت کوین است.


رومینا سلتزر، معاون ارشد محصولات و نوآوری شرکت ویزا آمریکای لاتین درباره این اقدام ویزا اظهار داشت:


“اکوسیستم کریپتو با افزایش سرمایه گذاری، پذیرش بیشتر مصرف کننده و موارد استفاده بیشتر با قابلیت رمزارزی در منطقه به رشد خود ادامه می دهد و ما همچنان به ساخت استراتژی قوی خود برای ساختن آینده ارزهای دیجیتال و پرداخت برای مشتریان و شرکا ادامه خواهیم داد.”


مشارکت های خاص


ویزا موارد متعددی از همکاری با استارت آپ های مستقر در لاتام را انجام داده که عمدتا به ارائه پول نقد در قالب رمزارزها برای خرید اشاره دارد. این مورد همکاری شرکت با Lemon Cash است که به مشتریان آرژانتینی امکان می دهد از ویژگی فوق لذت ببرند. در این باره، Borja Martel Seward، یکی از بنیانگذاران Lemon Cash، اظهار داشت:


“در زمینه آمریکای لاتین، ارزهای دیجیتال راه حلی ملموس برای بهبود زندگی مردم هستند. ما در Lemon می‌خواهیم به انقلاب ارزهای دیجیتال در سراسر منطقه کمک کنیم و برای همه خریدهایی که با ویزا انجام می‌شوند، ۲٪ پول نقد به بیت‌کوین ارائه می‌کنیم.”این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: bitcoin.news


انتهای خبر

0
0