رمزارز نیوز
1401/02/20
14:14
هاسکینسون بهترین بخش کاردانو را معرفی کرد!

اکوسیستم کاردانو در طول سال‌های اخیر شاهد پیشرفت‌های چشمگیری بوده است. چارلز هاسکینسون، بنیان‌گذار کاردانو، در… مطالعه مطلب ...

اکوسیستم کاردانو در طول سال‌های اخیر شاهد پیشرفت‌های چشمگیری بوده است. چارلز هاسکینسون، بنیان‌گذار کاردانو، در توییت جدید خود به بهترین بخش معماری کاردانو اشاره کرده که مدل حسابداری خروجی خرج‌نشده تراکنش پیشرفته (EUTXO) نام دارد.


پس از آپدیت آلونزو، کاردانو مدل فوق را برای پشتیبانی از دارایی‌های مختلف و قراردادهای هوشمند معرفی کرد. در واقع، این مدل یک ارتقای مهم برای کمک به تحقق اهداف کاردانو جهت توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز در این شبکه، به شمار می‌رود.


اما این موضوع چه تاثیری بر قیمت ADA داشته است؟


علی‌رغم افت ۷۸ درصدی قیمت کاردانو از اوج تاریخی خود، هولدرهای کاردانو همواره از این شبکه و توکن بومی ADA آن حمایت کرده‌اند. به طوری‌که، علاوه بر افزایش قابل‌توجه تعداد هولدرهای کاردانو، تعداد آدرس‌های دارای این رمزارز نیز ماه گذشته به بالاترین سطح خود رسید. همچنین، علی‌رغم نوسانات قیمتی پیش‌بینی‌نشده، علاقه سرمایه‌گذاران خرد به ADA به طرز شگفت‌آوری افزایش یافته است.


در زمان انتشار این خبر، رمزارز ADA در محدوده ۰٫۶۸ دلار معامله می‌شود که در مقایسه با ۲۴ ساعت گذشته، ۲٫۲۶ درصد و نسبت به هفته گذشته، نزدیک به ۱۳ درصد افت دارد. با این حال و علی‌رغم این افت قیمتی، کاردانو توانسته استیبل کوین‌های BUSD و UST را پشت سر بگذارد و به هشتمین رمزارز برتر از لحاظ ارزش بازار تبدیل شود.


انتهای خبر

0
0