آکادمی هلاکویی
1401/04/01
00:00
شرکت بلک هیلز انرژی استخراج بیت کوین در وایومینگ را تامین می کند

یک شرکت ارائه دهنده خدمات عمومی مستقر در…

یک شرکت ارائه دهنده خدمات عمومی مستقر در داکوتای جنوبی، Black Hills، قراردادی را از طریق زیرمجموعه خود در وایومینگ، Black Hills Energy، امضا کرده است تا برای حداقل پنج سال، انرژی مورد نیاز برای عملیات استخراج بیت کوین در شاین، مرکز ایالت وایومینگ آمریکا را تامین کند.


این قرارداد، اولین تعهد این شرکت برای خدمات تحت تعرفه خدمات قابل وقفه بلاکچین است که از سال ۲۰۱۸ (۱۳۹۷) در پی این تعرفه بوده است. این تعرفه توسط کمیسیون خدمات عمومی وایومینگ در سال ۲۰۱۹ تایید شده است.


بر اساس این تعرفه، مشتریانی که می توانند برق را به صلاحدید شرکت برق قطع کنند، به ازای هر کیلووات ساعت ۲ دلار تعدیل اعتبار دریافت می کنند. توافقی مشابه رابطه بین ماینرهای ارز دیجیتال مستقر در تگزاس و شورای قابلیت اطمینان الکتریک تگزاس (ERCOT).


بر اساس بیانیه مطبوعاتی این شرکت، بلک هیلز انرژی، تا ۷۵ مگاوات برق را به عملیات ماینینگ تحویل خواهد داد، که با روشن شدن آن، یکی از بزرگترین عملیات استخراج در وایومینگ خواهد بود. لین ایوانز، رئیس و مدیر عامل شرکت بلک هیلز، در بیانیه ای گفت: «ما از ارائه راه حل نوآورانه دیگری برای حمایت از رشد کسب و کار و فناوری در وایومینگ و در عین حال بهره مندی از سایر مشتریان شاین خرسندیم.»


ایوانز افزود: «ما هیجان زده هستیم که به این نوع جدید از مشتری خدمت رسانی کنیم و مزایایی را که می توانیم در طولانی مدت به دیگر مشتریان ارائه کنیم را به دست آوریم.»این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: coindesk


انتهای خبر

0
0