دنیای بورس
1399/10/24
06:15
۷ افزایش سرمایه جدید بورسی آمد

افزایش سرمایه های جدید اعلام شد.

به گزارش «دنیای بورس» به نقل از کدال، افزایش سرمایه های جدید اعلام شد.
غچین با عنایت به مجوز افزایش سرمایه با شماره مجوزDPM-IOP-۹۹A-۱۸۹ مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ از کلیه سهامداران ، وکیل یا قایم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۵:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ در استان خراسان رضوی ،شهر مشهد به آدرس بزرگراه شهید کلانتری – هتل پردیسان – سالن عطار برگزار میگردد. دستور جلسه: تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه.
شنفت و تجدید ارزیابی: پیرو اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارییهای به استحضار می رساند براساس صورتجلسه مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۳، هییت مدیره شرکت با افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی های استهلاک ناپذیر (زمین های شرکت) موافقت نموده است. اقدامات لازم در خصوص کارشناسی رسمی زمین های شرکت و تهیه گزارش توجیهی مربوطه در دستور کار قرار گرفته است.
غویتا و تصویب افزایش سرمایه
شفا دارو پیشنهاد هییت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه از مبلغ ۱،۱۷۹ میلیارد ریال به مبلغ ۲.۷۱۲ میلیارد ریال از محل سود انباشته
بسویچ و افزایش سرمایه ۱۴۰ درصدی از انباشته: گزارش توجیهی هییت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۲,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور تامین منایع مالی طرح تولید کلید تب چنجر که در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ به تصویب هییت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارایه می گردد
افزایش سرمایه در وسپه
وآذر پیشنهاد هییت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت سرمایه گذاری توسعه آذربایجان. درصد افزایش سرمایه: ۹۰۰ درصد. محل تامین: مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی.
انتهای خبر

0
0