رمزارز نیوز
1401/06/29
21:00
ماجرای هک کردن حساب توییتر صرافی رمزارزی هندی!

حساب رسمی توییتر صرافی CoinDCX مستقر در هند، هک شده است. هکرها از این حساب اکنون برای تبلیغات جعلی در خصوص… مطالعه مطلب ...

حساب رسمی توییتر صرافی CoinDCX مستقر در هند، هک شده است. هکرها از این حساب اکنون برای تبلیغات جعلی در خصوص ریپل و ارسال لینک‌های فیشینگ استفاده می‌کنند.


در پی این اتفاق، تیم CoinDCX به کاربران خود هشدار داده که روی لینک‌های منتشرشده از سوی این حساب، کلیک نکنند. این تیم، تاکید کرده که در تلاش برای بازیابی حسابش است.


هکرها پست‌های رسمی براد گارلینگ‌هاوس، مدیرعامل ریپل را بازنشر می‌کنند تا به این وسیله، کلاهبرداری خود را مشروع جلوه دهند. آن‌ها در پاسخ به کاربران نیز از لینک‌های کلاهبرداری استفاده کرده و کاربران با کلیک بر روی این لینک‌ها دارایی‌های خود را در معرض خطر قرار می‌دهند.


حساب صرافی CoinDCX در توییتر بیش از ۲۳۰ هزار فالوور دارد.


در اوایل این ماه نیز حساب توییتر یکی از چهار شرکت بزرگ حسابداری، یعنی PwC Venezuela نیز هک شد و لینک‌های آلوده به یک رویداد تقلبی ریپل و پیام‌های جعلی با محتوای هدایای XRP آن را فرا گرفت. در همان روز، حساب رسمی دولت کره جنوبی در یوتوب هک شد و تبلیغاتی با تصاویر و ویدئوهای ایلان ماسک در آن به نمایش درآمد. این حساب حتی نام خود را به SpaceX Invest تغییر داده بود.


انتهای خبر

0
0