رمزارز نیوز
1401/02/20
12:13
رویای متاورس شیبا چه شد؟

در ۲۳ آوریل بود که شیبا خبر آغاز فروش عمومی زمین‌های متاورس خود را اعلام کرد. با این کار همه می‌توانند با… مطالعه مطلب ...

در ۲۳ آوریل بود که شیبا خبر آغاز فروش عمومی زمین‌های متاورس خود را اعلام کرد. با این کار همه می‌توانند با توکن‌های LEASH خود، زمین‌های باقی‌مانده در متاورس را با قیمت اولیه ۰.۰۲ اتریوم خریداری کنند. با این حال، علیرغم اینکه این فروش عمومی توسط توکن‌های LEASH و SHIBOSHI تسهیل شده است، اما خریداران هنوز هم در حال ضرر کردن هستند. با کاهش ۱۰ درصدی قیمت شیبا در ۲۴ ساعت گذشته، توکن LEASH نیز بیش از ۳۰ درصد از قیمت خود را از دست داده است. این توکن اکنون با قیمت ۶۷۷ دلار حدود ۹۲ درصد از قله قیمتی تاریخی خود فاصله دارد. افزایش حرکات نزولی در نمودارهای قیمت از زمان شروع فروش زمین‌ها تا کنون ادامه داشته است. با وجود استفاده از تسهیل کننده در فروش زمین در متاورس شیبا، دارندگان توکن LEASH همچنان از بازار خارج می‌شوند. اینکه وعده داشتن زمین در متاورس باعث افزایش قیمت یک توکن شود، در مورد توکن‌های دیگر مانند BAYC و Apecoin درست بوده است. با این حال، در برخی موارد مانند شیبا این مورد ممکن است نقض شود.


پیش بینی حرفه ای بازار رمزارز با سرویس کریستال بلاک، میتونی تحلیل OnChain رمز ارزها رو به صورت لحظه ای دریافت کنی و قیمت ها رو پیش بینی کنی!


شروع کن

انتهای خبر

0
0