اقتصاد آنلاین
1399/10/28
14:42
⭕ رکورد پخش زنده ١٠٠٠ هیئت‌ در روبیکا با ٣.۴ میلیون تماشا 🔹شب گذشته (شنبه ٢٧ دی‌ماه) پخش زنده برنامه ١٠٠٠ هیئت‌ مذهبی به مناسبت شهادت حضرت فاطمه ...

⭕ رکورد پخش زنده ۱۰۰۰ هییت در روبیکا با ۳.۴ میلیون تماشا🔹شب گذشته (شنبه ۲۷ دی‌ماه) پخش زنده برنامه ۱۰۰۰ هییت مذهبی به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در روبیکا در مجموع بیش از ۲ میلیون و ۶۲ هزار تماشای آنلاین و یک میلیون و ۳۳۱ هزار تماشای آفلاین داشت.


🔹در قالب این پویش که با مشارکت پایگاه اطلاع‌رسانی عقیق برگزار می‌شد، تمام هییت‌ها می‌توانستند از امکان پخش زنده مراسم خود در پیام‌رسان روبیکا بهره‌مند شوند.


🔹با توجه به محدودیت‌های کرونایی و ضرورت ارایه خدمات آنلاین به محافل مذهبی، همراه اول به تمامی هییت‌هایی که در این پویش مشارکت کردند، اینترنت رایگان اهدا کرد.


🔹راه‌اندازی هییت سیار «عقیق فاطمی» از دیگر برنامه‌های این پویش بود که به مناسبت شهادت حضرت زهرا(س) به حرکت در آمده تا عموم مردم در نقاط مختلف شهر تهران بتوانند از این فرصت معنوی بهره‌مند شوند.


🔹همچنین ویژه برنامه «باب‌القبله» که در مناسبت‌های مذهبی از پیام‌رسان روبیکا پخش می‌شود، در ایام فاطمیه از کانال عقیق در روبیکا و با حضور مهمانان مذهبی، فرهنگی و هنری به‌صورت آنلاین پخش شد.


mci.ir/-INVBXX
انتهای خبر

0
0