رمزارز نیوز
1401/03/18
14:00
سولانا، منجی ترا (لونا) می‌شود!

سولانا ونچرز (Solana Ventures)، یک صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری برای گیم‌فای (ترکیب گیمینگ و دیفای) و دیفای در کره… مطالعه مطلب ...

سولانا ونچرز (Solana Ventures)، یک صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری برای گیم‌فای (ترکیب گیمینگ و دیفای) و دیفای در کره جنوبی ایجاد می‌کند. این سرمایه‌گذاری جدید جهت حمایت از رشد پروژه‌های NFT، بازی و دیفای در سولانا و کمک به ادامه حیات برخی از پروژه‌های مبتنی بر ترا در پی فروپاشی آن اکوسیستم در ماه گذشته، در نظر گرفته شده است.


بنیاد سولانا بر این باور است که توسعه‌دهندگان ترا نباید در قبال آن‌چه که در این شبکه بلاکچینی رخ داده است، مسئول شناخته شوند. جانی بی لی، مدیر کل بازی‌های موسسه سولانا، می‌گوید:


۵۰ هزار شیبا رایگان با ترید در صرافی ارز پلاس، ۵۰ هزار شیبا جایزه بگیر!


شروع کن توسعه‌دهندگان واقعا هیچ اشتباهی انجام نداده‌اند و اکنون بدون حمایت و کمک رها شده‌اند.


صندوق جدید همچنین به تقویت هدف سولانا یعنی تبدیل شدن به یک بلاکچین ایده‌آل برای بازی کمک می‌کند. سولانا ونچرز، نوامبر گذشته نیز سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری مشابهی را در حوزه بازی‌ها و با همکاری صرافی کریپتو FTX و Lightspeed Ventures راه‌اندازی کرده بود.


انتظار می‌رود کره جنوبی در این دهه به کانون توسعه NFT و متاورس تبدیل شود. دولت این کشور متعهد شده که ۱۸۷ میلیون دلار برای ساخت اکوسیستم متاورس خود اختصاص دهد. این پروژه متاورسی عمدتا بر رشد محتوای دیجیتال و شرکت‌های دیجیتال در داخل کشور تمرکز خواهد کرد.


انتهای خبر

0
0