آکادمی هلاکویی
1400/09/04
17:00
حمایت بعدی اتریوم توسط تحلیلگر بلومبرگ مشخص شد

در بحبوحه بحران محلی در بازار رمزارزها و…

در بحبوحه بحران محلی در بازار رمزارزها و فقدان اخبار اساسی از ایالات متحده یا هر کشور دیگری، تحلیلگران و معامله گران خصوصی بیشتری شروع به استفاده از تحلیل تکنیکالی کرده اند که امکان پیش بینی آینده قیمت یک دارایی را با نگاه کردن به تاریخچه قیمت آن فراهم می کند.


حمایت بعدی اتریوم


میک مک گلون (Mick McGlone)، تحلیلگر بلومبرگ، منطقه حمایتی بعدی رمزارز اتریوم را مشخص نموده و آن را ۴۰۰۰ دلار اعلام کرده است. به گفته مک گلون، در حال حاضر معاملات لانگ اهرمی با فشار فروش ناشی از سطوح بالاتر دست و پنجه نرم می کنند و همچنین سرمایه معامله گران خرد با استفاده از اهرم سرمایه‌گذاران نهادی لیکوئید می‌شود.Screenshot 2021 11 25 at 17 15 34 25111 webp WEBP Image 800 × 450 pixels 300x169 - حمایت بعدی اتریوم توسط تحلیلگر بلومبرگ مشخص شد

مک گلون همچنین آماده است تا شاهد تجمیع در محدوده ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار باشد که اکنون در محدوده ۴۴۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار اتفاق می افتد. رفتار قیمت اتریوم بیشتر شبیه بیت کوین است. پس از یک اصلاح قابل توجه در بازار، سکه های اصلی مانند اتریوم در حال تثبیت قیمت می باشند. آلت کوین های کوچکتر بیشترین نوسانات را پشت سر گذاشته اند و اکنون یا سر به فلک می کشند یا به سرعت سقوط می کنند.


عملکرد بازار رمزارزها در روزهای اخیر


بازار کریپتوکارنسی چند هفته پس از رسیدن به بالاترین سطح جدید با مشکل رشد قیمت مواجه شده است. دلیل اصلی عدم صعود به سمت بالا، ظهور خطرات نظارتی بیشتر بود. بر اساس شاخص بلومبرگ گلکسی کریپتو، بزرگترین رمزارزها تنها در ماه گذشته ۱۴ درصد افت قیمت داشته اند.


علاوه بر رمزارزهای اصلی، آلتکوین های کوچکتر مانند شیبا اینو، فلوکی و آوالنچ به ترتیب ۶۰ و ۱۳ درصد سقوط کردند.


به گفته تحلیلگران، بازار ارزهای رمزنگاری شده به ناحیه اشباع خرید وارد شده بود که در نرخ های سرمایه گذاری و نسبت لانگ و شورت این موضوع منعکس شد. به‌علاوه، بیشتر پوزیشن ها در بازار با اهرم بالا باز شده بودند و بیشتر معامله‌گران موقعیت‌هایی را با اهرم ۱۰۰ برابری باز کرده بودند.
این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: U.today


انتهای خبر

0
0