رمزارز نیوز
1401/02/22
11:43
معامله‌گر معروف کف قیمتی بیت کوین را مشخص کرد!

معامله‌گر با سابقه، پیتر برانت، پایین‌ترین محدوده بیت کوین را پیش‌بینی می‌کند. پیتر برانت معتقد است که بیت… مطالعه مطلب ...

معامله‌گر با سابقه، پیتر برانت، پایین‌ترین محدوده بیت کوین را پیش‌بینی می‌کند.


پیتر برانت معتقد است که بیت کوین در میانه مرحله capitulation (تسلیم روند بازار شدن) است. او در توییت اخیرش پیش‌بینی کرد که ۲۷۰۰۰ دلار می‌تواند پایین‌ترین سطح بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال جهان باشد.


به گفته این کارشناس برجسته، افزایش شدید حجم معاملات نشان می‌دهد که معامله‌گران در حال تسلیم شدن هستند. بزرگترین ارز دیجیتال جهان در روز پنجشنبه به زیر سطح ۲۷۰۰۰ دلار سقوط کرد و در صرافی Bitstamp به پایین‌ترین سطح روزانه، ۲۶۹۷۰ دلار رسید.


برانت معتقد است که فاجعه ترا اکنون اطمینان سرمایه‌گذاران بازار بیت کوین را خدشه‌دار کرده است. همان‌طور که توسط خبرگزاری گزارش شده است، لونا که در گذشته یکی از بزرگترین ارزهای دیجیتال با ارزش بازار بیش از ۴۰ میلیارد دلار بود، در عرض یک روز تقریبا به صفر سقوط کرد و موج شوک را در سراسر بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرد.


اکنون بیت کوین از زمان رسیدن به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی ۶۹۰۴۴ دلار در نوامبر، ۶۰ درصد کاهش یافته است که مطابق با چرخه های قبلی بازار نزولی است. بنیان‌گذار SkyBridge آنتونی اسکاراموچی اخیرا پیش‌بینی کرده است که قیمت بیت کوین می‌تواند تا ۱۸۰۰۰ دلار نیز کاهش یابد.


انتهای خبر

0
0