آکادمی هلاکویی
1400/07/22
10:50
تقریبا ۱.۱ میلیون نفر در لیست انتظار پلتفرم NFT کوین بیس ثبت نام کرده اند

از زمان فعال شدن لیست انتظار در ۱۲…

از زمان فعال شدن لیست انتظار در ۱۲ اکتبر(۲۰ مهر) ، بیش از ۱ میلیون ثبت نام برای پلتفرم NFT کوین بیس(Coinbase) انجام شده است.


Coinbase لیست انتظار را از طریق یک پست وبلاگ اعلام کرد که پلتفرم NFT خود را اواخر امسال راه اندازی می کند. این پلتفرم با نام “Coinbase NFT” در ابتدا از استانداردهای توکن ERC-۷۲۱ و ERC-۱۱۵۵ مبتنی بر اتریوم پشتیبانی می کند و در آینده قصد دارد پشتیبانی از سایر بلاکچین ها را گسترش دهد.


در زمان نگارش این مقاله ، تقریبا ۱.۱ میلیون نفر منتظر دسترسی زودهنگام به پلتفرم NFT هستند. سانچان ساکسنا(Sanchan Saxena) ، نایب رئیس محصول Coinbase در توییتی نوشت که به علت ترافیک لیست انتظار ،موقتا سایت را خراب کرد.


اگر پایگاه کاربران Coinbase در حال پیشرفت باشد ،حدود ۶۸ میلیون کاربر تایید شده و ۸.۸ میلیون کاربر فعال ماهانه تا سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ (بهار ۱۴۰۰) دارد که پلتفرم NFT می تواند به زودی رقابت جدی برای بزرگان این صنعت مانند OpenSea ایجاد کند. طبق داده های DappRadar ، اوپن سی(OpenSea) در میانگین ۳۰ روزه، ۲۶۰،۰۰۰ کاربر فعال دارد که مجموعا ۲.۴۹ میلیون تراکنش را در ماه گذشته انجام داده اند.


پلتفرم Coinbase NFT در ابتدا برای مشتریان بالای ۱۸ سال آمریکایی در دسترس خواهد بود و در آینده در بازارهای بین المللی عرضه می شود.


روی آوردن Coinbase به بخش NFT پس از آن صورت می گیرد که صرافی های رقیب FTX و بایننس هر دو بازارهای NFT خود را راه اندازی کردند. Binance NFT در ماه ژوئن(خرداد) این بازار خود را راه اندازی کرد ، این پلتفرم قصد داشت هزینه های معاملات کمتری را تامین کند ، در حالی که FTX و FTX.US ماه گذشته سیستم عامل های NFT را با عملکرد محدود راه اندازی کردند.


Cointelegraph اوایل این هفته گزارش داد که بازار NFT صرافی FTX.US پشتیبانی خود را از بلاکچین سولانا(Solana) گسترش داده است.این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.


منبع: cointelegraph


انتهای خبر

0
0