بورس پرس
1399/09/23
00:00
پاسخ سازمان برنامه و بودجه به کنایه عضو شورای عالی بورس

سازمان برنامه و بودجه به کنایه اخیر عضو شورای عالی بورس مبنی بر نبود ردیف اعتباری در لایحه بودجه سال آینده دولت برای واکسینه کردن مردم پاسخ داد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، در پی انتشار خبری با عنوان " کنایه عضو شورای عالی بورس به دولت درباره نحوه تدوین لایحه بودجه ۱۴۰۰ "، سازمان برنامه و بودجه به بورس پرس اعلام کرد : ۱- طبق ردیف شماره ۱۲۹۴۵۳ تحت عنوان "یارانه دارو و شیر خشک " مبلغ ۱۰۰ هزار تومان برای خرید و تولید واکسن کرونا به منظور واکسیناسیون رایگان جمعیت پرخطر در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ پادار شده است.


۲- برای مدیریت و مقابله با بیماری کرونا در سال ۱۴۰۰ ، همانند سال جاری تامین اعتبار بسته های مختلفی از جمله بسته خرید و تولید واکسن و نیز تولید واکسن آنفوانزا در قالب منابع استقراضی از صندوق توسعه ملی در دستور کار قرار دارد.


براساس این گزارش، در خبر منتشره از حسین سلاح ورزی در ۱۶ آذر وی در توییتر اعلام کرده بود : انصافا دولت در تدوین بودجه ۱۴۰۰، چنان معرکه ای گرفته که حتی خاطره حمایت از بورس را هم شسته و برده پایین ! برای همه امور از سیر تا پیاز ردیف اعتباری گنجانده اند الا واکسینه کردن مردم بیچاره در مقابل کرونا !! زیبا نیست؟


تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir


انتهای پیام


انتهای خبر

0
0