ارزینکس
1401/01/31
10:15
💢 معرفی بازی بلاکچینی Engines of Fury 🔘 داستان بازی بلاکچینی ENGINES OF FURY از جایی آغاز می‌شود که یک سیارک قبل از برخورد با زمین چندین تکه می‌شو...

💢 معرفی بازی بلاکچینی Engines of Fury🔘 داستان بازی بلاکچینی ENGINES OF FURY از جایی آغاز می‌شود که یک سیارک قبل از برخورد با زمین چندین تکه می‌شود اما از همین چند که تعدادی از آنها به زمین برخورد می‌کند و منجر به تغییرات اقلیمی و تحت تاثیر قرار گرفتن سیاره زمین می‌شود. این سیارک حاوی ویروس‌ها و میکروب‌های جدید و متفاوتی بود که حیات را تهدید می‌کرد و حیوانات را به حیوانات وحشی تبدیل کرده بود. هدف گیم پلی ایجاد یک بازی اعتیاد آور و جذاب است که می‌تواند یکی از مشکلاتی که در بازی‌های کریپتویی فعلی را حل کند.🔘 در دنیا بازی، بازیکن قادر خواهد بود تا خود را در یک دنیای مجازی زیبا وارد کند که در آن می‌توان انواع میدان‌ها، قهرمانی‌ها و ماموریت‌ها را برای باز کردن قفل توانایی‌های جدید کاراکتر پشت سر بگذارد. قهرمان کاربر از طریق آموزش مبارزه در میدان مبارزه با خرید یا غارت کاربران دیگر و جمع اوری اسلحه‌ها و زره‌های قدرتمند ارتقا می‌یابد. با نگهبانانی که روبروی کاربر قرار می‌گیرند درگیر بشوند تا بعد از شکست آنها خودش بتواند سلاح‌های جدید بسازد و همچنین با سایر بازیکنان دوئل یا مبارزه انفرادی داشته باشد و توکن پروژه و جوایز دیگر را به دست بیاورد. برای شروع بازی کاربر باید بعد از ساختن حساب کاربری یک قهرمان بخرد و البته می‌تواند کلاس و ظاهر آن را خودش انتخاب کند. بعد از آنکه آواتار یا قهرمان را به دست آورد کاربر می‌تواند وارد زمین بازی برای انجام نبرد بشود.- ۱. بخش PVE TRAINING GROUNG :


به کاربران اجازه می‌دهد به صورت رایگان مکانیسم بازی را یاد بگیرند و قهرمان خود را مشخص کنند.


کاربر سلاح و زره را برای تجهیز قهرمان انتخاب می‌کند.-۲. بخش PVE BOSS FIGHT :


در این حالت کاربر با هوش مصنوعی قوی برای کسب جایزه به مبارزه می‌پردازد که فرصتی براس به دست آوردن جایزه خوب است. البته برای استفاده از این بخش کاربر باید مقداری هزینه ورودی با استفاده از توکن پروژه را بدهد. اگر برنده بشود علاوه بر دریافت پاداش به صورت توکن پروژه یک اسلحه یا زره قوی به دست می‌آورد.- ۳. بخش PVP DUEL :


کاربر دز این بخش با کاربری دیگر روبرو می‌شود و در صورت شکستن حریف مشمول جوایز خواهد شد.-۴. بخش مسابقات :


مسابقات با طراحی تعواد زیادی از بازیکنان دیگر برای کسب توکن و جوایز متعدد در یک میدان مبارزه خواهند کرد.


در این دو بخش انتهایی یعنی بخش ۳و۴ کاربر خود مقدار توکن این پروژه را باید استیک نماید تا به آن امکان بازی داده بشود و کاربری که به عنوان شخص مقابل است بر اساس میزان استیک و سطح قهرمان انتخاب می‌شود.🔘 توکنومیک :.


توکن پروژه FURY نام دارد و بر اساس استاندارد ERC۲۰ ایجاد شده و البته به شبکه BNB CHAIN هم متصل هستند و در آینده کل پروژه بر شبکه‌های سولانا و پلیگان متصل می‌شوند.نحوه تقسیم بندی :


🔰 ۱. فروش خصوصی : ۱۸ درصد.🔰 ۲. فروش عمومی : ۱ درصد.🔰 ۳. نقدینگی : ۱۵ درصد.🔰 ۴. تبلیغات : ۲۲ درصد.🔰 ۵. تیم : ۱۰ درصد.🔰 ۶. شریکان و سرمایه گذاران : ۶ درصد.🔰 ۷. توسعه دهندگان : ۲۸ درصد.🔘 تیم :


مدیرعامل پروژه جناب سادلیوس الکسا نام دارد.سابقه کاری :


- توسعه دهنده کسب و کار برای شرکت OTRUS PHARMA.


_ موسس پروژه SOUL VAPOUR.


- مشاور ارشد شرکت CIVITTA به مدت حدود ۳ سال.


- توسعه کسب و کار برای شرکت STARTUP DIVISION به مدت ۲.۱۱ سال.


- موسس پروژه FLAIR DIGITAL به مدت ۵ سال.🔘 نام شرکت‌های سرمایه‌گذار بر روی این پروژه در عکس بالا آمده است.🔘 | توییتر | وبسایت | مدیوم
@ARZINEX

انتهای خبر

0
0