سهامداران بزرگ شستا
1399/10/08
09:42
آه و ناله فروشندگان خیلی زود در اومد.. دوستان قدیم کانال مارو میشناسند که خیلی اهل حاشیه و .. توصیه به خرید و.. نیستیم..همچنین سروران واقفند که پی...

آه و ناله فروشندگان خیلی زود در اومد..


دوستان قدیم کانال مارو میشناسند که خیلی اهل حاشیه و .. توصیه به خرید و.. نیستیم..همچنین سروران واقفند که پیش بینی های این کانال بدون حتی ۱ درصد خطا محقق شده به لطف خدا ..از پیش بینی ریاست جمهوری امریکا گرفته تا پیش بینی قیمت دلار و سکه و خودرو و ملک..


سعی میکنیم همیشه یک گرای کوچک بدیم و زیاد پیام هیجانی نزاریم ولیکن واقعا دو روز پیش که رگباری پیام گذاشتم دیگه کارد به استخوان رسیده بود..طرف اصلا نمیدونه چی خریده ..کجا باید بخره کجا باید بفروشه..اومده کف کانال داره میفروشه..


فعلا از دوروز پیش که در صف فروش بود، ۱۰ درصد خالص به ضرر فروشندگان محترم شد!


هرچند بنده و تیم پر قدرت سهامداران بزرگ شستا، همیشه تاکید کردیم که این سهم رو به دید بلند مدت یا به اصطلاح برای وراث بگذارید..


دلیل اینکه هر روز دنبالش میکنیم برای دوستان عزیز کانال هست و مثل دوروز پیش هشدار بدیم که سهم از منظر تکنیکال و فاندامنتال، در چه مرحله ای قرار دارد..پ.ن: تمام نظرات کانال شخصی می باشد و دوستان پس از بررسی های خودشون تصمیم گیری نمایند.با ما همراه باشید✔️


〰〰〰〰〰〰〰


🆔@shasta۱۳۹۹💥انتهای خبر

0
0