آکادمی هلاکویی
1401/03/18
09:00
تعهد ۱۰۰ میلیون دلاری سولانا برای حمایت از فضای رمزارزی کره جنوبی

سولانا تا ۱۰۰ میلیون دلار به استارت آپ…

سولانا تا ۱۰۰ میلیون دلار به استارت آپ های کریپتوی کره جنوبی سرمایه وارد خواهد کرد، زیرا به نظر می‌رسد قصد دارد به بازار توسعه دهندگانی نفوذ کند که هنوز درگیر فروپاشی اکوسیستم Terra در ماه گذشته هستند.


در بیانیه مطبوعاتی آمده است که دو بخش کلیدی در اکوسیستم این شبکه سریع، Solana Ventures و Solana Foundation، سرمایه گذاری ها و کمک های مالی را «در تمامی بخش های وب۳» انجام خواهند داد. اما تمرکز اصلی آنها بر جلب نظر بخش توسعه بازی های کریپتو کره جنوبی خواهد بود.


تلاش های مالی چند هفته ای، سولانا را در رقابت مستقیم با بلاکچین های پالیگان، آوالنچ و سایر پلتفرم های قرارداد هوشمند قرار می‌دهد که همگی برای توسعه دهندگان کریپتو در کره تلاش می‌کنند. مشخص نیست چه تعداد از توسعه دهندگان Terra پس از فروپاشی در ماه می (اردیبهشت) که میلیاردها دلار ثروت را از بین برد، به اکوسیستم باز خواهند گشت.


جیمین پارک (Jaemin Park)، مدیر رشد و ارتقاء در DeSpread گفت: «مخالفت توسعه دهندگان از Terra ۲.۰، نه تنها به دلیل سقوط شدید رمزارز های TerraUSD و LUNA، بلکه همچنین تصور می کنند که زنجیره دارای ریسک «شخص کلیدی» است.»


به گفته آستین فدرا، رئیس ارتباطات بنیاد سولانا، در حالی که بودجه سولانا در سراسر پروژه های وب۳ گسترش می یابد، تمرکز ویژه ای بر تقویت توسعه دهندگان بازی های بلاکچین مبتنی بر کره خواهد داشت. ارزش کلی بخش بازی کره جنوبی در سال ۲۰۲۱ بیش از ۱۵ میلیارد دلار بود. ایده این است که حداقل بخشی از این پتانسیل را برای بازی های کریپتو نیز به کار گیرد.این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.


منبع: Coindesk


انتهای خبر

0
0